šeštadienis, liepos 4 d.
Southamptone brutaliai nužudyta jauna moteris, užpuolikas ją subadė peiliu
tiesa.com
facebook nuotrauka

28 metų amžiaus Cristina Ortiz-Lozano mirė dėl daugybinių durtinių žaizdų, moteris buvo užpulta savo namuose Southamptone. Policija sulaikė jos nužudymu įtariamą 29 metų amžiaus vyrą.

Žuvusiosios šeima išreiškė gedulą dėl artimosios mirties, įtariamasis jos žudikas - sužeistas, tad policijos sunkių nusikaltimų ir žmogžudysčių skyriaus detektyvams tenka laukti, kol galės vyrą apklausti.  

Cristina Ortiz-Lozano savo namuose buvo užpulta ir brutaliai sužalota peiliu vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22:00 vietos laiku.  

Hampshire policija teigia tikintys, kad jų įtariamasis taip pat buvo sužalotas užpuolimo metu, jį galėjo sužaloti dėl savo gyvybės kovojusi auka.  

Policijos atstovas spaudai teigė: „pareigūnai jį (įtariamąjį aut. past.) apklaus vos tik jo būklė bus pakankamai gera, kad jis būtų paleistas iš ligoninės.”  

Pasak policijos, Cristina Ortiz-Lozano užpuoliką pažinojo, tačiau kol kas įvykio aplinkybės ir žmogžudystės motyvas nėra atskleisti.  

Šeima, apraudanti Cristiną, rašė: „Cristina, tu išėjai per anksti, išėjai pas savo šunelį Noa. Niekada nepamiršime tavo gyvybingumo, tavo laimės ir tavo gebėjimo pasiekti viską, ką nori. Visada davei viską, ką galėjai geriausio… Savo šeimai, Savo šuneliams, Savo svajonėms. Žodis „neįmanoma” tau buvo nepažįstamas. Visada tave mylėsim ir tavęs ilgėsimės.”

2019 09 26 14:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt