trečiadienis, liepos 15 d.
„Sports Direct“ išnaudojo darbuotojus
tiesa.com

Vienas didžiausių Europoje parduotuvių tinklų buvo apkaltintas tuo, jog išnaudoja darbuotojus ir blogai su jais elgiasi.

Biznio, Inovacijų ir įgūdžių komiteto ataskaitoje teigiama, jog atsakomybę už tokią veiklą turi prisiimti parduotuvių tinklo savininkas Mike Ashley. Atsakydamas į kaltinimus, parduotuvių tinklas „Sports Direct“ išplatino pareiškimą, kuriame teigė, jog su visais darbuotojais elgiasi garbingai ir sąžiningai.

Profesinių Sąjungų atstovai teigė, jog darbo salygos minėtoje įmonėje buvo tiesiog nepakenčiamos. Pasak jų, viena darbuotoja net pagimdė tualete, nes bijojo, jog atsiguldama į ligoninę prarastų savo darbo vietą. Taip pat buvo teigiama, jog darbuotojams buvo siūlomi pastovaus darbo kontraktai mainais į seksualinius santykius.

Komiteto pirmininkas Iainas Wrightas teigė, jog liudininkų teigimu darbas „Sports Direct“ labiau panašėjo į Viktorijos laikų fabriką, nei į gerą „High Street“ įmonę. Per praėjusius porą metų greitoji pagalba į „Sports Direct“ sandėlius vyko net 76 kartus,  I. Wrightas pažadėjo jog komitetas ir tolaiu tęs tyrimą ir piržiūrės jog M. Ashley įvykdytus visus savo pažadus ir pageritnų darbo sąlygas.  

2016 07 22 05:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt