šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Sprogimai: keturi įkalinti ir daugybė sužeistų (papildyta)
tiesa.com

Anglijos žiniasklaida praneša apie didžiuliu pakartotinus sprogimus medžio apdirbimo įmonėje valanda kelio nuo Manchesterio. Manoma, kad keturi žmonės įkalinti nuolaužose, daugybė – sužeistų.

Trys vyrai ir moteris yra įkaltinti, keturi asmenys nuvežti į ligoninę po trijų galingų sprogimų medžio apdirbimo įmonėje netoli Macclesfieldo, pranešė bbc.co.uk.

Keturių aukštų pastatas Wood Flour Mills Bosley miestelyje sugriuvo apie devintą valandą ryto, kilo didžiulis garsas.

Cheshire’o grafystės policija įvykį apibūdino kaip „didžiulę nelaimę”. Ugniagesiai neatmeta, kad galimi ir tolimesni sprogimai.

Moteris, kurios namas dėl sprogimo galingumo ėmė drebėti, įvykį apibūdino kaip „žemės drebėjimą”.

Rytų Cheshire’o vietos valdžia paprašė žmonių vengti vykti į Tunstall Road, esantį Bosley kaimelyje, o vietos gyventojų prašoma pasilikti namuose ir būti užsidarius duris ir langus.

Vienas iš nenorėjusių prisistatyti liudininkų pasakojo: „Gyvename vos už pusės mylios ir sprogimo banga buvo tokia stipri, jog pamaniau, kad kažkas atsitrenkė į namą. Kai išėjau į lauką, išvydau didelį dūmų ir liepsnų kamuolį, kylantį iš medžio apdirbimo įmonės.”

Greitosios pagalbos tarnyba North West Ambulance Service į įvykio vietą išsiuntė šešis greitosios pagalbos automobilius, dvi greitojo reagavimo komandas ir sraigtasparnį su medikais.

Medikai teigė kol kas tik bandantys įvertinti situacijos rimtumą.

„Kol kas dar negalime patvirtinti tikslaus aukų skaičiaus,” – BBC Radio Manchester sakė greitosios pagalbos tarnybos atstovas. 

2015 07 17 11:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt