antradienis, liepos 7 d.
Statybininkas dešimtis tūkstančių mokesčių mokėtojų svarų ištaškė seksui
tiesa.com

Bedarbio statybininko prisipažinimas, jog jis £10 000 išleido mokėdamas moterims už seksą, sukėlė pasipiktinimo bangą. Vyro pasiteisinimas – jo teisė tenkinti savo priklausomybę nuo sekso.

Kaip pranešė express.co.uk, Carlas Robinsonas savo bedarbio pašalpą (angl. Jobseekers’ Allowance) ištaškė trejus metus besisamdydamas prostitutes.

Buvęs 26-erių statybininkas iš pietų Londono, Croydono rajono, teisinosi, kad jis teisę visuomenės pinigus leisti gydyti „priklausomybei” moterims, kurios parsiduoda seksui internete, turi.

„Tikrai nemanau, kad kažkas blogo yra leisti pašalpų pinigus prostitutėms. Juk tai - mano pinigai,” – sakė vyras.

„Ne valdžios darbas aiškinti žmonėms, kur jie turėtų išleisti už pašalpas gautus pinigus, tačiau kai bedarbiai paviešina štai tokias išlaidas, valdžia drąsiai gali klausti, ar jie tikrai nori susirasti darbą,” – statybininko argumentus sumenkino „Mokesčių mokėtojų aljanso” atstovas Jonathans Isaby.

Vyras prisipažino, kad jo priklausomybė nupirktai meilei prasidėjo dar jam dirbant ir prieš trejus metus netekęs darbo, vaikinas aistras ėmė tenkinti ne iš savo pinigų, o iš kas savaitę gaunamų £170 bedarbio pašalpos.

„Gyvenam tik kartą ir, kai pasensiu, nenoriu nieko gailėtis,” – savo veiksmais visiškai nesigėdijo buvęs statybininkas.

Vyras prisipažino, kad per savaitę už mokesčių mokėtojų pinigus jam su prostitutėmis pavyksta pasimylėti apie du kartus.

„Juk kada nors vis tiek gausiu darbą, bet dabar mėgaujuosi gyvenimu ir moku už seksą. Prostitutėms išleidau daugiau nei £10 000 – tai daug, bet kartu – labai gerai išleisti pinigai,” – atviravo vyras.

2015 08 04 14:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt