šeštadienis, gruodžio 5 d.
Stratforde prie „Westfield“ – išpuolis rūgštimi
tiesa.com

Rytų Londone įvykdyto nusikaltimo metu ir vėl panaudota rūgštis, šįkart prie žmonių traukos centro – prekybos centro „Westfield“. Ne vienas nuo chemikalų nukentėjęs asmuo atsidūrė ligoninėje.

Kaip pranešė sostinės policija, rūgštis panaudota šeštadienį vakare apie 20 val. Stratforde, teritorijoje tarp prekybos centrų „Westfield“ ir „Stratford centre“. Tarp dviejų grupuočių kilus nesutarimams chemikalais apdeginti 6 žmonės.

Liudininkų teigimu, iš karto po įvykio ginčo dalyviai išsilakstė į skirtingas puses, vienas iš jų įbėgo į greta esančią užkandinę.

„Mačiau žaizdas ant jo veido, vaikinas norėjo vandeniu išsiplauti akis, sakė, kad jį apipylė rūgštimi“, – pasakojo užkandinės darbuotojas.

Į įvykio vietą operatyviai atvykę medikai nukentėjusiesiems pagalbą suteikė vietoje, 3 iš jų teko pristatyti gydymui į ligoninę. Pavojaus jų gyvybei nėra.

Spėjama, kad tai nebuvo atsitiktinis rūgšties panaudojimas – viskas buvo suplanuota.

Policija dėl įvykio sulaikė 15-metį.

„Pastaruoju metu šioje Londono dalyje daug žmonių buvo apipilti rūgštimi, tačiau tai buvo atsitiktinės aukos, o šiuo atveju chemikalai panaudoti tikslingai. Dėl to esame labai susirūpinę. Norint užkirsti kelią tokiems nusikaltimams reikia ne tik vienyti specialiąsias pajėgas, bet ir apriboti rūgšties prekybą“, – sakė Londono Newham’o savivaldybės policijos vyresnysis inspektorius Ade Adelekan’as.

Karnavale Londone minia apipilta rūgštimi 

2017 09 24 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt