ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Stretforde 11-metis tramvajumi važinėjosi pavojingu būdu
tiesa.com
Manchester Evening News

Pavojingą „triuką“ atliekantis vaikas tramvajumi jo gale važinėjosi vidury baltos dienos. Šį liūdnai pasibaigti galėjusį įvykį užfiksavo kiti viešuoju transportu besinaudojantys žmonės.

Vaikas, kuriam galėtų būti ne daugiau nei 11 metų, po pasivažinėjimo nušoko ant bėgių ir nuėjo savais keliais.

Maždaug 15.20 val. Clare McGuire laukė stotyje Stretforde, kai ji pamatė vaizdą, šokiravusį ne tik ją, bet ir kitus. Moteris pasakojo, kad kartu su 11-mečiu buvo dar du jo draugai. Visi vaikai po šio „triuko“ sulaukė vyresnės moters priekaištų.

„Stotelėje vaikai išlipo iš tramvajaus. Vienas jų užšoko ant tramvajaus galo, pabuvo ten kelias sekundes ir nušoko. Vaikai nebuvo vyresni nei 11 metų. Šalia jų atsirado vyresnė moteris, kuri juos subarė. Jei ten būtų mano vaikai, norėčiau žinoti, kodėl jie taip pasielgė, – pasakojo ji. – Įsivaizduokite, kas nutiktų, jei tramvajus greitai stabdytų. Tai – labai paovjinga. Jei kas nors nutiktų, problemų turėtų ne tik vairuotojas, bet ir jo šeima. Šiais laikais vaikai elgiasi vis pavojingiau.“

Viešojo transporto atstovas Danny Vaughnas sakė: „Toks elgesys gali pasibaigti labai liūdnai. Skatinu žmones būtų atsargiais ir nebandyti rizikuoti savo gyvybėmis.“

Nors yra vykdomos įvairios prevencinės jaunimo programos, pasakojančios apie tokio elgesio pasekmes, vis dar atsiranda žmonių, kurie yra pasiryžę rizikuoti savo gyvybėmis.

2019 03 04 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt