šeštadienis, liepos 4 d.
Studentas, Londone ginklus gaminęs 3D spausdintuvu, įkalintas
tiesa.com
policijos nuotraukos

3D spausdintuvas - vienas didžiausių pastarųjų technologijos pasiekimų. Juo galima spausdinti viską, nuo šakučių, iki protezų. Tad nėra sunku patikėti, kad ši technologija buvo pasitelkta ir ginklams gaminti.

Tendai Muswere, į kalėjimą sėdęs 26 metų amžiaus Londono studentas, yra pirmasis asmuo, Jungtinėje Karalystėje nuteistas už tokį nusikaltimą.

Teismo metu studentas tikino ginklus spausdinęs filmavimams, o kitos amunicijos radęs parke, tačiau žiuri Tokie pasisakymai, rodos, neįtikino. Vakar jis buvo įkalintas trejiems metams.

Jaunas vyras prisipažino, kai jam buvo pateikti du kaltinimai dėl ginklų laikymo ir du kaltinimai amunicijos gamyba. Southwark Karališkojo Teismo žiniomis Tendai Muswere London Southbank universitete studijavo medijų krypties studijas.

Teismas jauno vyro teiginiu, esą ginklai buvo gaminti projektiniam filmui universitete nepatikėjo, nes studentas nebuvo parašęs jokio scenarijaus, kuriame būtų minimi ginklai.

Teisme taip pat buvo paminėta, kad Tendai Muswere kenčia nuo paranojinės šizofrenijos, dėl nerimo priepuolių rūko marihuaną.

Tendai pagaminti ginklai nebuvo tobuli, tačiau funkcionavo.

2019 09 20 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt