šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
„Studio 338” gaisras: suimti keturiolika žmonių
tiesa.com

Pirmadienį užsiliepsnojusio lietuvių pamėgto klubo „Studio 338” gaisras šiandien jau pažabotas. Policija pradėjo tyrimą dėl neaiškių užsiplieskusios ugnies aplinkybių. Spėjama, kad milžiniškas gaisras buvo sukeltas tyčia.

Vienas žmogus oro greitąja pagalba buvo nugabentas į ligoninę. Medikų teigimu, jo būklė kritiška. Asmuo patyrė gyvybei pavojingus nudegimus. Jis buvo išvaduotas kvėpavimo kaukes dėvinčių ugniagesių.

Tuo tarpu policija paskelbė, kad buvo suimti net keturiolika įtariamųjų. Tiesa, antradienio rytą bbc.co.uk pranešė, kad įtariamieji buvo paleisti.

Ugniagesiai vis dar dirba didžiulį chaosą aplinkiniuose rajonuose sukėlusio incidento vietoje. Nukentėjo aplinkiniai pastatai. Nors gaisras jau užgesintas, buvusio klubo liekanos vis dar likę pavojingos.

Didžiulis gaisras sukėlė milžinišką chaosą Londono gatvėse. Piko valandos metu šimtai automobilių įstrigo kamščiuose Greenwich rajone. Liudininkų teigimu, kamščiai tęsėsi kelias mylias net iki Bromley-by-Bow rajono. Žmonės juose laukė ilgiau nei valandą.

Londone liepsnojo lietuvių pamėgtas klubas

 

 

2016 08 09 07:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt