pirmadienis, balandžio 6 d.
Su dvylikamete seksu užsiiminėjęs britas: „aš nežinojau”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Dvidešimt aštuonerių metų amžiaus Carlas Hodgsonas nuteistas dviems su puse metų kalėjimo. Tokia bausmė jam buvo skirta už lytinius santykius su dvylikos metų mergaite, kuri pažinčių portale apsimetė, kad jai - devyniolika.

C. Hodgsonas mergaitę pasikvietė į Mančesteryje esantį savo butą. Po lytinio akto jis parašė žinutę savo draugui: „Mano nebloga buvo. Prikaliau tą paukštytę, nerealiai, drauguži”. Jis taip pat apibūdino mergaitę kaip „šiukšlę”.

Hodgson mergaitę dar ir filmavo ir video medžiagą siuntė draugams.

Jis taip pat, mergaitei stebint, save pamalonino.

Teisėjas sakė atsižvelgęs į faktą, kad C. Hodgsonas manė, jog mergaitė buvo vyresnė, nes pažinčių svetainės turėtų užtikrinti, kad jų vartotojams yra per 16-ka metų. Auka vienoje iš tokių svetainių buvo užsiregistravusi kitu vardu ir nurodžiusi melagingą, devyniolikos metų, amžių.

Mergaitė neretai dingdavo iš namų - jos mama ėmė miegoti prie durų į lauką, kad mergaitė neišsprūstų. Kad ir kaip stengėsi mama, 20:30 vietos laiku, incidento naktį mama suprato, kad dukrytė pabėgo.

Policijos ekspertai atkūrė medžiagą, kurią vyras iš savo telefono ištrynė. Taip buvo rastos trys provokuojančios mergaitės nuotraukos bei vaizdo įrašas, kuriame mergaitė staiposi su apatiniais, kuriuos rasti būtų galima tik sekso prekių parduotuvėse. Iš kur mergaitė juos gavo lieka paslaptimi.

2019 02 10 19:00
Spausdinti