trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Sugriovę silpnas kalėjimo sienas, pabėgti bandė būrys nuteistųjų
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Pasinaudoję baldais ir sugriovę kalėjimo sienas, iš Viktorijos laikus menančios įkalinimo įstaigos pabėgti bandė iš viso 19 kalinių, rašo Independent.co.uk.

Policija ir specialiai apmokyti kalėjimų pareigūnai antradienio naktį skubėjo į Hampšyre esantį Vinčesterio vyrų kalėjimą.

Kalėjimo sienas keturi kaliniai sugriovė baldais daužydami per silpnas jų vietas, prieš tai pažeidę cemento skiedinį aplink duris.

Pasak pradinių pranešimų, cemento skiedinį aplink duris kaliniai pažeidė naudodamiesi iš virtuvės slapta paimtais plastikiniais šauktais, tačiau vėliau Teisingumo ministerijos atstovai šiuos teiginius paneigė.

Keturi baldais darbavęsi kaliniai iš savo vienučių tame pačiame pstato sparne pabėgti įkalbėjo dar 15 kitų nuteistųjų.

Incidento metu kalinių ir sargų sužeidimų išvengta, tačiau keturi pabėgėliai dėl atsargumo buvo nuvežti į gydymo įstaigas apžiūrai.

Pasak „The Telegraph“, pažeista kalėjimo pastato dalis šiuo metu yra uždaryta, o 19 pabėgti bandžiusių ir dar 150 kitų įkalinimo įstaigoje buvusių kalinių perkelti kitur.

Pabėgti bandžiusių nuteistųjų laukia atitinkamos sankcijos, taip pat galimos prailgintos įkalinimo bausmės.

Kalėjimas buvo pastatytas dar 1846-aisiais. Po šio įvykio bus atliekamas jo saugumo įvertinimas ir pradėti remonto bei jo sienų sutvirtinimo darbai, siekiant ateityje išvengti panašių įvykių.

2019 08 22 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt