šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Suimta Hull miesto socialiniame būste gyvenusi lietuvių nusikaltėlių šeima
tiesa.com

Britų spauda rašo apie lietuvį „žmogžudį”, kuris su buvusia žmona, taip pat nusikaltėle, gyveno Hull miesto socialiniame būste. Pora keturis metus slapstėsi nuo migracijos pareigūnų, o dabar Andrius Burba nuteistas dėl bendrininkaujant nuslepiant buvusios žmonos tapatybę.

Skelbiama, kad nusikaltėlis lietuvis Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvena mažiausiai nuo 2012-ųjų. Vyras policijos žinion pirmą kartą pateko 2016 m. nuskanavus jo pirštų anspaudus.

Tuomet paaiškėjo, kad 39-erių A.Burba Lietuvoje vienu smūgiu nužudė žmogų ir už nusikaltimą kalėjo septynis metus ir tris mėnesius. Vyras lietuvoje taip pat kalėjo už apgavystes ir vagystes. Už vagystę lietuvis kalėjo ir Prancūzijoje. Tarp kitų daugelio nusikaltimų, Andrius Burba suklastojo ir savo dukros gimimo liudijimą.

Tačiau šį kartą lietuvis įkliuvo už tai, kad padėjo paslėpti savo buvusią žmoną Jeleną Burbienę nuo migracijos tarnybos pareigūnų.

„Hull Daily Mail” laikraščio duomenimis, pora su dviem dukromis pastaruosius ketverius metus gyveno Dodswell Grove gatvėje, Hull mieste. Buvusi A. Burbos žmona naudojosi suklastota tapatybe siekiant išvengti migracijos ir policijos pareigūnų.

J. Burbienė šiuo metu laukia deportacijos į Lietuvą, kur bus teisiama dėl čia padarytų nusikaltimų. Tuo tarpu A.Burba nuteistas šešiems mėnesiams kalėti.

Kaip aiškino A.Burba, suklastoti tapatybę buvo jo žmonos idėja, o vyras jai padėjo iš lojalumo.

2017 09 21 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt