sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Suimta policijoje apie išprievartavimą pranešusi imigrantė
tiesa.com

Moteris, kurios vardas ir pavardė viešai neskelbiami, į policijos nuovadą Londone nuėjo pranešti apie ją ištikusią nelaimę – pagrobimą ir iššaginimą. Deja, moteriai duodant parodymus, jai pačiai pateikti kaltinimai dėl jos gyvenamojo statuso Jungtinėje Karalystėje.

Metropoliteno policija sulaukė daug spaudos dėmesio ir kritikos iš pačio Londono mero Sadiq’o Khano dėl to, kad į pareigūnus pagalbos besikreipianti jauna moteris buvo suimta dėl to, jog apklausos metu kilo įtarimai, jog ši į šalį pateko nelegaliai.

20-metė moteris policininkams pasakojo, kad būnant Vokietijoje, dar prieš atvykstant į JK, buvo pagrobta ir išprievartauta. Parodymu metu mergina atskleidė, kad į Didžiąją Britaniją pateko nelegaliai.

Moteris buvo nedelsiant suimta dėl pareikštų įtarimų nelegaliai patekus į šalį.

Pasak Londono mero S.Khano, tai buvo „visiškai nepriimtinas elgesys bendraujant su nusikaltimo auka”.

Jaunai moteriai suteiktas laikinas leidimas būti šalyje, tačiau ji turi nuolatos pranešti apie savo buvimo vietą, o be legalaus leidimo, ji gali būti bet kuriuo metu deportuota.

„Ši byla kelia daug nerimo. Toks pareigūnų elgesys gali daryti įtaką kitų asmenų sprendimui nepranešti policijai apie sunkius nusikaltimus bijant patiems būti suimtiems dėl migracijos statuso”, - sakė mero pavaduotoja policijai ir nusikaltimams Sophie Linden.

2017 11 30 07:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt