ketvirtadienis, liepos 9 d.
Suimtas antras Baptista Adjei nužudymu kaltinamas nepilnametis
tiesa.com
facebook nuotrauka

Suimtas dar vienas paauglys, įtariamas prisidėjęs prie 15 metų amžiaus kylančios futbolo žvaigždės Baptista Adjei nužudymo Londono Stratfordo rajone.

Lygiai prieš savaitę Baptista Adjei buvo užpultas ir nužudytas šalia Stratfordo rajone esančio prekybos centro, priešais McDonald’s greito maisto restoraną.

Pirmiausia po nužudymo buvo suimtas penkiolikmetis vaikinas, penktadienį pats prisidavęs policijai.

Jis buvo apkaltintas jaunosios futbolo žvaigždės Baptista Adjei nužudymu.

Šiandien spaudai policija pranešė ir apie antro nepilnamečio apkaltinimą praėjusį ketvirtadienį įvykdyta kraupia žmogžudyste.

Dėl teisinių priežasčių vaikinų, nužudžiusių penkiolikmetį Baptista Adjei, vardai negali būti atskleisti, jie apkaltinti sunkiu kūno sužalojimu, šaltųjų ginklų laikymu ir nužudymu.  

Ketvirtadienį, apie 16:20 vietos laiku vos penkiolikos metų amžiaus jauno, ambicingo futbolininko, kuriam specialistai pranašavo karjerą aukščiausiose futbolo lygose, gyvybė užgeso prie Londono Stratfordo rajone esančios McDonald’s užkandinės.    

Mokyklinio amžiaus vaikinas buvo užpultas peiliu ir jo patirti sužalojimai buvo mirtini. Policijos pareigūnai teigia, kad Stratford Broadway kelyje rytų Londone įvykęs užpuolimas - beširdiškas ir šokiruojantis.       Baptista buvo St Bonaventure’s mokyklos mokinys, neseniai pradėjęs žaisti Ultra Elite Youth FC komandoje, rungtyniaujančioje Echo Junior futbolo lygoje.      

Vaikinas, kenčiantis dėl kritinių sužalojimų, padarytų peiliu, prie McDonald’s buvo rastas apie 15:20 vietos laiku, įvykio vietoje dėl jo gyvybės medikai kovojo valandą, tačiau nieko nebegalėjo padaryti ir jaunosios žvaigždės gyvybė užgeso.    

Futbolo klubas Mindset FC, kuriame anksčiau žaidė berniukas, pabrėžė koks baisus yra šiųmetis Londono gyvenimas dėl nevaldomos „pelių epidemijos” ir pažadėjo susisiekti su vaikino šeima ir kitais futbolo klubais ir visomis išgalėmis padėti jaunuolio šeimai išgyventi šį skaudų įvykį.  

2019 10 17 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt