penktadienis, spalio 30 d.
Suimtas jaunąją futbolo žvaigždę Baptista Adjei Stratforde nužudęs vaikinas, jam - vos penkiolika
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka
Baptista Adjei

Penkiolikmetis vaikinas, penktadienį pats prisidavęs policijai, apkaltintas jaunosios futbolo žvaigždės Baptista Adjei nužudymu.

Dėl teisinių priežasčių vaikino, nužudžiusio penkiolikmetį Baptista Adjei, vardas negali būti atskleistas, jis apkaltintas sunkiu kūno sužalojimu, šaltojo ginklo laikymu ir nužudymu.  

Ketvirtadienį, apie 16:20 vietos laiku vos penkiolikos metų amžiaus jauno, ambicingo futbolininko, kuriam specialistai pranašavo karjerą aukščiausiose futbolo lygose, gyvybė užgeso prie Londono Stratfordo rajone esančios McDonald’s užkandinės.  

Mokyklinio amžiaus vaikinas buvo užpultas peiliu ir jo patirti sužalojimai buvo mirtini. Policijos pareigūnai teigia, kad Stratford Broadway kelyje rytų Londone įvykęs užpuolimas - beširdiškas ir šokiruojantis.    

Baptista buvo St Bonaventure’s mokyklos mokinys, neseniai pradėjęs žaisti Ultra Elite Youth FC komandoje, rungtyniaujančioje Echo Junior futbolo lygoje.    

Vaikinas, kenčiantis dėl kritinių sužalojimų, padarytų peiliu, prie McDonald’s buvo rastas apie 15:20 vietos laiku, įvykio vietoje dėl jo gyvybės medikai kovojo valandą, tačiau nieko nebegalėjo padaryti ir jaunosios žvaigždės gyvybė užgeso.    

Futbolo klubas Mindset FC, kuriame anksčiau žaidė berniukas, pabrėžė koks baisus yra šiųmetis Londono gyvenimas dėl nevaldomos „pelių epidemijos” ir pažadėjo susisiekti su vaikino šeima ir kitais futbolo klubais ir visomis išgalėmis padėti jaunuolio šeimai išgyventi šį skaudų įvykį.  

2019 10 14 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt