šeštadienis, gruodžio 5 d.
Sujudimas Stratforde, Wesftfielde nudurtas vyras
tiesa.com

Penktadienio pavakarę specialiosios tarnybos sulėkė į Rytų Londone esantį Westfield‘o prekybos centrą. Gautas iškvietimas, kad žmonių minioje padurtas jaunuolis, kuriam būtina skubi pagalba.

Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, liudininkai pasakojo, kad pirmame prekybos centro aukšte tykšojo kraujo balos, žmonės rėkė, nežinojo ką daryti, o išeiti iš pastato negalėjo, nes jis buvo uždarytas dėl pavojaus signalo.

Vėliau paaiškėjo, kad šis incidentas įvyko dėl to, jog grupelė jaunuolių susiginčijo ir vienas iš jų išsitraukęs galimai peilį, smogė pažįstamajam panaudodamas prieš jį smurtą.

Po įvykio pareigūnai pranešė, kad dėl galvos traumos ir stiprių sumušimų vaikinas nugabentas į ligoninę, jo gyvybei pavojus negresia. Įtariamieji sulaikyti, šiuo metu vyksta tyrimas.

Itin didelio dėmesio tiek iš spec. tarnybų, tiek iš aplinkinių šis incidentas sulaukė dėl to, kad jau kuris laikas Westfieldas esantis Stratforde laikomas viena iš padidintos rizikos vietų, kuriose tikėtina, kad gali įvykti į terorizmą orientuotų incidentų.

Metropoliteno policijos pareigūnai sustiprinę pajėgas nuolat patruliuoja šiame prekybos centre.

2017 09 02 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt