trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
„Sukišk pinigus Putinui į užpakalį“: automobilio vairuotojas išvarė įžūlią rusę
Vakarų ekspresas
Rusijos pasas

Į Vokietiją apsipirkti vykstančią maskvietę išvarė iš automobilio, nes kitos keleivės atsisakė su ja vykti. Apie tai papasakojo feisbuko vartotoja Irina Kobylchenko.

Rusė planavo iš Varšuvos vykti į Berlyną. Ji užsisakė automobilio pavėžėjimo paslaugas per programėlę. Tikėjosi kitų bendrakeleivių.

Automobilį vairavo vyriškis iš Turkijos, o kelionės kaina buvo 70 zlotų vienam asmeniui, t. y. apie 15 eurų. Taigi dviem žmonėms tai kainavo apie 30 eurų.

„Pirma įlipa maloni, maždaug 26 metų mergina iš Tadžikistano. Važiuojant ji man pasakojo, kad išvyko iš ten 2019 m., nes vidutinis darbo užmokestis yra 100 dolerių, nes 30 metų tas pats nuo Rusijos priklausomas prezidentas, nes išsilavinimo lygis yra žemas.

O tai, ką turime, beveik viskas yra rusų kalba, nes ji beveik nebegirdi tadžikų kalbos ir pradeda ją pamiršti.

Nes korupcija yra milžiniška, nes prekyba narkotikais, agresyvūs kaimynai ir žiaurios žmogžudystės kaip Viduramžiais yra šiuolaikinio Tadžikistano gyvenimo norma“, – pasakoja Irina.

Maždaug po 20 minučių į automobilį įlipo dar viena moteris. Paaiškėjo, kad ji buvo iš Maskvos ir važiavo į Vokietiją pas seserį apsipirkti, nes „netrukus nebus ko apsirengti dėl tų „šūdinų amerikiečių“.

„Abi su mergina iš Tadžikistano žiūrime į vairuotoją. Sakome jam, mes su ta ruse kartu nevažiuosime.

Rusė iš kišenės išsitraukia 100 eurų, paduoda juos vairuotojui ir sako: „Tai už jas abi. Mažiau žmonių, daugiau deguonies.“

Vairuotojas turkas ne visiškai suprato, nes nekalba rusiškai.

Praėjus dešimčiai sekundžių tylos, ji išsitraukia dar 100 eurų, vėl kiša juos vairuotojui ir sako: „Dabar jau supratai? Čia tau. Važiuojam“, – skandalingą situaciją atpasakojo Irina.

Pasak moters, vairuotojas paėmė pinigus, kažką garsiai ir nervingai pasakė turkiškai, metė juos rusei į veidą ir atidaręs duris išlipo.

Tada iš bagažinės ištraukė jos lagaminą, padėjo ant žemės ir, užtrenkęs dureles, sėdo prie vairo.

Rusei beliko, uodegą pabrukus, lipti lauk iš automobilio.

„Gesu (toks yra mergaitės vardas) paklausė vairuotojo: „Ką jūs jai pasakėte turkiškai?

Jis: „Pasiūliau sukišti tuos pinigus Putinui į užpakalį.“

2022 07 22 15:36
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt