antradienis, gegužės 26 d.
Sulaikytas dėl aktoriaus B. Welsho mirties kaltinamas vyras
tiesa.com
Twitter.com
Bradley Welshas

Balandžio 17 d. Edinburge prie savo namų laiptų buvo nušautas 48-erių filmo „Traukinių žymėjimas 2“ aktorius Bradley Welshas. Policija pranešė sulaikiusi su jo mirtimi siejamą vyriškį, rašo Metro.co.uk.

Pirmadienį pareigūnai patvirtino, kad bylos tyrimas pajudėjo į priekį. Buvo sulaikytas 28-erių vyriškis, siejamas su aktoriaus mirtimi. Antradienį jis turėtų pasirodyti Edinburgo šerifo teisme.

„Jam taip pat pareikšti kaltinimai bandymu nužudyti 48-erių vyrą ir 22-ejų jaunuolio užpuolimu bei sužalojimu kovo 13 d., – skelbia policija. – Dėkojame visuomenės nariams už jų pagalbą tiriant abu šiuos įvykius.“

Primename, kad B. Welshas netoli savo namų West Ende buvo rastas apie 20 val. vakaro. Jo galvoje – šautinė žaizda.

Chester gatvės gyventojams išgirdus triukšmą ir šūvius, į į vykio vietą buvo iškviesti ginkluoti pareigūnai. Atvykę aktorių jie rado jau be gyvybės ženklų.

Vienas pilietis BBC.com pasakojo, kad dėl į galvą netoliese pašauto vyro jiems buvo įsakyta likti viduje. Tuo tarpu gatvėje ir apylinkėse aktyviai dirbo pareigūnai.

Aktorius B. Welshas vaidino su tokiomis žvaigždėmis kaip Ewanas McGregoras, Ewenas Bremneris ir Jonny Lee Milleris, jis pasirodė Jungtinėje Karalystėje populiariame seriale „Danny Dyer’s Deadliest Men“.

Anksčiau profesionaliai sportavęs boksininkas dalyvavo labdaros projektuose, skirtuose padėti į nusikaltimus linkusiam jaunimui.

2019 05 14 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt