trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Sulaikyti 40 Lamanšo sąsiaurį kirtusių ir į šalį nelegaliai patekti bandžiusių imigrantų
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Beveik 40 imigrantų buvo sulaikyti pasienio policijos po to, kai nelegaliai kirto Lamanšo sąsiaurį, praneša „Evening Standard“.

Šeštadienį pareigūnai sulaikė pirmuosius 20 imigrantų. Radus netoliese nedidelę valtį, nelegaliai į šalį patekę asmenys areštuoti Kente, Dungeness teritorijoje.

Vidaus reikalų tarnybos atstovai sakė, kad asmenys, prisistatę kaip Irano ir Irako piliečiai po medikų patikrinimo buvo perduoti imigracijos pareigūnams apklausai.

Tą pačią dieną pasienio pareigūnai sulaikė dar vieną valtį ir joje buvusius 11 vyrų. Jie taip pat sakė esantys iš tų pačių šalių. Migrantai apklausai perduoti Doverio pareigūnams.

Dar trys suaugę asmenys ir trys vaikai, taip pat kilę iš Irano ir Irako, Susekse policijos rasti atkeliavę valtimi. Suaugusieji atsidūrė imigracijos pareigūnų globoje, o vaikai perduoti socialinės rūpybos tarnyboms.

„Visi mažomis valtelėmis bandantys kirsti Lamanšo sąsiaurį stipriai rizikuoja savo ir savo vaikų gyvybėmis, – sakė Vidaus reikalų tarnybos atstovai. – Nuo sausio mėnesio daugiau nei 50 nelegaliai į JK mažomis valtimis atvykusių žmonių buvo grąžinti į Europą.“

2019 08 05 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt