penktadienis, rugsėjo 30 d.
Surinkus 30 vilkikų daiktų ir drabužių, Raudonasis kryžius stabdo paramos telkimą Ukrainai
BNS
Unsplash
Asociatyvi nuotrauka

Per dieną surinkus 30 vilkikų daiktų ir rūbų, Raudonasis kryžius sekmadienį stabdo šios paramos telkimą su Rusijos agresija susiduriančiai Ukrainai.

Akcijas iki šiol planuota vykdyti pirmadienį ir antradienį.

„Dėkojame šalies gyventojams už vienybę ir solidarumą su Ukrainos žmonėmis. Siunčiame stiprią žinią broliams ir sesėms Ukrainoje – Lietuvos žmonės visada palaikė ir palaikys ukrainiečius, tiek kiek galės ir reikės“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Kaip nurodoma pranešime, per sekmadienį surinkta daugiau, nei planuota per tris dienas.

Raudonasis kryžius nurodo, kad dar net neprasidėjus rinkimo valandoms didžiuosiuose miestuose drabužių ir daiktų rinkimo taškuose pradėjo būriuotis žmonės, nešini maišais, pilnais reikalingos paramos.

Netrukus ėmė formuotis eilės, žmonės be perstojo plūdo atiduoti surinktą paramą.

Visų, kurie jau surinko drabužius bei daiktus ir planavo juos atvežti kitomis rinkimo dienomis, prašoma paramą palaikyti, nes jos dar gali prireikti.

Gyventojų prašoma aktyviai sekti informaciją ir prireikus – pasidalinti surinktais daiktais ir drabužiais.

Šimtatūkstantines pajėgas pasienyje su Ukraina telkusi Rusija ketvirtadienį įsiveržė į ją, pradėdama plačią karinę operaciją visoje šalyje, naikindama infrastruktūrą, kuro atsargas, siekdama užimti didmiesčius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2022 02 27 22:21
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt