trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Teigiama, kad 12 metų mergaitė, paskendusi upėje, galimai buvo priversta skandintis bendraamžių
tiesa.com
twitter nuotrauka

Tragiška 12-metės Shukri Yahye-Abdi mirtis, įtariama, nebuvo tik nelaimingas atsitikimas.

Jos kūnas buvo ištrauktas iš Irwello upės netoli Bury miesto centro. Teismo žiniomis, prieš įvykį iš mergaitės buvo tyčiojamasi, ji buvo terorizuojama bendraamžių.

Anot koronerio, moksleivė galėjo būti „priverstinai“ įstumta į upę, kur ji nuskendo. Tragiškai žuvusios 12 metų amžiaus Shukri Yahye-Abdi kūnas birželio mėnesį buvo ištrauktas iš Irwello upės po to, kai jos mama pranešė, kad dukrelė dingo.

Išankstinio tyrimo peržiūros posėdyje šiandien buvo išklausyti parodymai, kad Shukri, kuri nemokėjo plaukti, prieš pat įvykį kentė patyčias.

Vyresnysis koroneris Joanne Kearsley teigė, kad kilo „klausimas, ar įtariamos patyčios buvo svarbios tyrimui“, praneša „Manchester Evening News“.

Shukri šeimai atstovaujantis advokatas Ashley Underwood sakė, kad „kitas komponentas yra smurtinis santykis tarp mergaičių ir tai, ar mums turėtų būti leista paklausti vaikus apie šios dienos aplinkybes“.

Kai buvo iškeltas klausimas, koks buvo minėtasts smurtas, buvo pasakyta, kad maždaug šešis mėnesius iki Shukri mirties vyko „stūmimas“.

Ponas Underwood teigė, kad taip pat kilo klausimas, ar tą dieną nebuvo panaudota prievarta, dėl kurios Shukri atsidūrė upėje.

Žiniasklaidai buvo nustatyti naujienų teikimo apribojimai, neleidžiantys nustatyti keturių vaikų, su kuriais Shukri kontaktavo prieš mirtį, vardai.

Vaikai buvo minimi kodiniais vardais, tokiais kaip „vienas", „du", „trys" ir „keturi". Tyrimas buvo atidėtas iki vasario pabaigos.

Shukri artimieji teigė, kad ji mokykloje patyrė patyčias. Viena iš Shukri bičiulių patvirtino, kad mergytė neatsigynė patyčių.

Ji sakė: "Ji norėjo turėti draugų, norėjo būti priimta. Ji buvo vieniša. Jei kas nors būtų norėjęs būti jos draugu, ji būtų padariusi bet ką".

Tuo tarpu Didžiojo Mančesterio policija teigė, kad nebuvo jokių įtartinų aplinkybių, supančių mergaitės mirtį.

2019 12 09 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt