penktadienis, spalio 30 d.
„Teisioji“ krikščionė mama įkalinta už „sadistinį“ smurtą prieš savo devynis vaikus
tiesa.com
pixabay

Teismo žiniomis vaikai už „nuodėmes“ gaudavo žiaurias ir keistas bausmes, dažnai už paprastus dalykus, pavyzdžiui, kažko išpylimą ant grindų. Mama, kuri už jų „nuodėmes” nuolat smurtavo prieš devynis vaikus, buvo nuteista laisvės atėmimo bausme.

Neįvardinta motina daugiau nei 20 metų vertė vaikus valandų valandas laikyti plytas virš galvų ir žiemą stovėti lauko baseine.

Ji mokė sūnus ir dukteris namuose bei buvo pamaldi bažnyčios sekėja. Tačiau namuose vaikai gyveno izoliuotą gyvenimą, kupiną baimės ir skausmo. Pirmadienį vaikai teisme stebėjo, kaip jų bejėgė 52-ejų motina buvo išsiųsta į kalėjimą.

Teisėjas Nevinas Dawsonas, įkalinęs moterį ketveriems metams, teigė, kad „bausmės buvo sadistiškos“. Šeši iš vaikų davė parodymus per jų motinos teismo procesą šiais metais, pusiaukelėje ji pripažino kaltę.

Ji sutiko su kaltinimais dėl žiaurumo prieš vaikus ir vaikų užpuolimų. Anot „New Zealand Herald“ už „nuodėmes“ vaikai gaudavo žiaurias ir keistas bausmes, dažnai už paprastus dalykus, pavyzdžiui, kažko išpylimą ant grindų.

Daugelį metų jiems buvo liepta valandų valandas stovėti galva į sieną, visą dieną šliaužti ant rankų ir kelių, liepiama valgyti žolę „kaip avims“ ar laižyti lašus vandens nuo virtuvės kriauklės. Motina taip pat pastatė 800 metrų ilgio trasą, kad vaikai galėtų bėgioti valandų valandas.

Kartais jie buvo verčiami bėgti nuogi, o vasarą, virš galvos nešiojo plytas tol, kol pradėjo vemti ir kentėjo nuo šilumos smūgio simptomų, išklausė. Jie taip pat buvo mėtomi nuo laiptų.

Viena iš moters dukrų, kuriai dabar 20 metų, teigė, kad vis dar kenčia fizinės ir psichologinės traumos: „aš vis dar mokausi, kad nesu kvaila, šlykšti, kvaila ir tarnaujanti“, - sakė ji.

2019 11 29 07:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt