antradienis, rugpjūčio 11 d.
Teismo salėje rūgštimi apsipylęs teisiamasis neišgyveno
tiesa.com
Twitter.com

Teisiamasis, posedžio metu apsipylęs nuodinga medžiaga, buvo nugabentas į ligoninę. Ilgą laiką ten gydytas vyras neišgyveno.

55-erių Marcas Marshallas balandžio 29 d. buvo teisiamas už čekių padirbinėjimą. Prieš išgirsdamas Inner Londono karūnos teismo skirtą bausmę, vyras ant savęs išpylė metalinėje gertuvėje buvusį pavojingą skystį.

Marcas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, kurioje visą tą laiką buvo gydomas. Deja, bet trečiadienio rytą M. Marshallas mirė, patvirtino Teisingumo ministerija.

Policija jo mirtį laiko „nepaaiškinama“, vyksta tyrimas, rašoma Metro.co.uk.

M. Marshallas apgaudinėdavo turtingus ir garsius asmenis, iš jų išviliojo šimtus tūkstančių svarų.

Per pastaruosius 27 metus Marco aukomis tapo olimpiniai atletai, prabangi parduotuvė „Harrods“ ir futbolininko Adamo Johnsono šeima.

Teisėjas kartą vyriškį dėl jo įvykdytų 48 nusikaltimų, prasidėjusių dar 1991-aisiais, pavadino „fantazijų apgavikų“.

Teisingumo ministerijos atstovas atskleidė, kad pareigūnai šiuo metu aiškinasi, kaip M. Marshallui pavyko į teismo salę ateiti su savimi turint gertuvę, pilną pavojingo skysčio.

Teigiama, kad vyras turėjo metalinį vandens buteliuką, tačiau vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotas vaizdas rodo, kad eidamas pro apsaugą vyras iš jo gurkšnojo. Asmenys, teismo posedžio metu norintys gerti vandenį, prieš tai apie tai turi informuoti.

Incidento metu sužeista ir šalia stovėjusi pareigūnė, tačiau ji gydoma ligoninėje nebuvo.

2019 06 27 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt