trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
„Tesco“ bananuose rasta narkotikų už šimtus tūkstančių svarų
tiesa.com

Į Angliją įvežamuose bananuose galima rasti ne tik vorų. „Tesco“ bananų siuntoje buvo rasta kokaino net už 600000 svarų.

Tokį „lobį“ aptiko vienas prekybos centro darbuotojų, kai išpakavo iš Pietų Amerikos atkeliavusią siuntą. Kaip pranešė standard.co.uk, bananų dėžėse jis iš viso rado pilnus įtartinų miltelių 5 maišelius.

„Tesco“ prekybos centro tinklalapyje rašoma, jog daugelis į Jungtinę Karalystę importuojamų bananų atkeliauja iš Kosta Rikos bananų plantacijų, tad, manoma, jog narkotikai į bananų dėžes galėjo pakliūti būtent ten.

Narkotinių medžiagų tyrimo kompanijos vadovas Matthew Atha, patikino, jog rasti balti milteliai tikrai kokainas. Jo nuomone, kiekvienas iš 5 maišelių juodojoje rinkoje vertas daugiau nei 150 000 svarų.

Anot eksperto, galėjo būti ir taip, jog kažkas iš vaisių paskirstymo centro darbuotojų sąmoningai praleisdo bananų siuntą su narkotikais.

„Neįmanoma, kad „Tesco“ prekybos tinklo darbuotojai galėjo būti susiję su šiuo įvykiu, greičiau tai padarė kažkas iš prekių paskirstymo centro,“ – sakė M. Atha.

Be šio, žinomi dar du panašūs įvykiai, kai kokainas atsitiktiniai buvo pristatytas vaisių dėžėse net trylikai Vokietijos prekybos centrų tinklo „Aldi”parduotuvių, o 2013 metais narkotinių medžiagų, beje, taip pat bananuose, buvo rasta vienoje Danijos parduotuvių.

Dėl narkotikų, rastų bananuose atliekamas ikiteisminis tyrimas.

2015 07 28 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt