sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
„Tesco“ maišeliu uždusinta moteris
tiesa.com

Vaistininku dirbęs Miteshas Patelas (37) „Tesco“ parduotuvės maišeliu smaugė ir dusino savo žmoną Jessicą (34). Naktį, kai buvo nužudyta jo žmona, vyras rastas su trimis įbrėžimais ant kaklo. Pareigūnai nustatė, kad tai – moters bandymo gintis žymės.

Prokuroras Nicholas Campbellas pasakojo, kad žudikas teigė į Linthorpe, Middlesbrough esančius namus sugrįžęs vakare ir pamatęs, kad į juos buvo įsilaužta. Žmoną jis neva rado lipnia juosta surištomis rankomis, ką, pasak prokuroro, nužudęs Jessicą padarė pats Miteshas.

„Jessica Patel buvo pasmaugta. Tam buvo panaudotas daugkartinio naudojimo „Tesco“ parduotuvės maišelis. Juo moteris buvo smaugiama, o po to ir uždusinta“, – sakė prokurorai. Ją nužudęs, vyras suvaidino įsibrovimą į namus, surišo žmonai rankas.

Vyras buvo pastebėtas keistai besielgiantis. Grįžęs namo, po lova esančiame lagamine su drabužiais jis paslėpė kietąjį vaizdo stebėjimo kamerų diską, kuriame įrašyta visa medžiaga. Po keturių minučių jis paskambino greitajai pagalbai. Tuo metu jo žmona be gyvybės ženklų išbuvo valandą.

Pasirodo, vyras planavo emigruoti į Australiją, tačiau tam reikėjo pinigų. Jis norėjo pasipelnyti iš žmonos draudimo. Naujam gyvenimui Australijoje su kitu mylimuoju jis būtų panaudojęs iš draudimo bendrovės gautus 2 mln. svarų sterlingų.

Teismo posėdžio metu taip pat paaiškėjo, kad slapta nuo žmonos Miteshas naudojosi pažinčių programėle ir susitikinėdavo su vyrais.

2018 11 16 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt