antradienis, rugpjūčio 4 d.
Tėtis įspėja tėvus: kalėjime atsidūrė, nes sudaužė dukters telefoną
tiesa.com
Pixabay asociatyvi nuotrauka

Tėvas sako, kad buitinis konfliktas prasidėjo dėl dingusio šokoladinio batonėlio.

Tikriausiai visi šiuolaikiniai tėvai žino viena: kai vaikas įninka į socialinių tinklų ir šiuolaikinių technologijų pinkles, jo niekuo kitu nebeišeina sudominti, atsiranda neįprastas dirglumas, po žėrinčiomis akimis juoduoja ratilai - ilgos į mažą ekraną dėbsant praleistos valandos tampa nuolatinių konfliktų sukėlėju.

Tačiau turbūt niekada nepagalvojote, kad arši diskusija su vaiku, kurios centre atsiduria išmanusis telefonas gali baigtis taip tragiškai - desperaciją kenčiantis vieišas tėvas įspėja tėvus: kalėjime jis atsidūrė, nes sudaužė paauglės dukters telefoną.

Trijų vaikų tėtis, kurio vardas neatskleidžiamas dėl teisinių paslapčių pasakoja, kad konfliktas su paaugle dukra kilo dėl dingusio šokoladinio batonėlio, dėl kurio dukra iškėlė sceną. 41 metų tėvas, pasak policijos raporto, fiziškai nutempė dukrą per namus - pats tėvas neigia tą daręs.

Pasak jo, konfliktas namuose kilo kai jis trylikametės dukros paklausė, ar ši suvalgė saldainį, o ji atsakė jo nelietusi. Į jos kambarį įėjęs mergaitės brolis rado saldainio popierėlį, tad tėvas dukros paprašė atnešti jam savo mobilųjį telefoną, kurio ji kelias valandas už bausmę negalėtų naudoti.

Duktė dėl to iškėlė sceną. Tėvas teigė, kad dukra jam einant į jos kambarį jį fiziškai stumdė ir bandė neleisti eiti, o vienu metu taip stipriai į jį rėžėsi, kad abu parkrito. Policija teigia, kad tam, kad pasiektų dukrą vyras tėškė šalin nedideles kopėčias, tačiau tėvas sakė bandęs už jų susilaikyti, kad neparkristų ir netyčia nustūmęs žemyn šalimais stovėjusią lempą, kuri sudužo.

Jis teigė, kad kol valė duženas, iš kambario išlėkė įsiutusi jo dukra ir netyčia prasikirto koją. Jis taip pat pasakoja, kad nors bandė dukrą nuraminti, ji reikalavo gražinti telefoną. Tėvas pasakoja pagrasinęs šį sudaužyti, jei dukra nebaigs kelti scenos.

Šiai toliau siuntant jis tą ir padarė, o dukra paskambino motinai ir policijai. Jis teigė, kad dukrai paskambinus policijai jis mėgino kalbėtis su operatore, tačiau ši norėjo kalbėtis tik su jo dukra, o tėvas vėliau buvo nuteistas sukėlęs kūno sužalojimus ir suniokojęs dukros asmeninį turtą.

Tėvas pasakojo, kad sėdėdamas areštinėje jis tiesiog verkė, negalėdamas suprasti, kaip šis šeimyninis ginčas tapo viso to priežastimi. Tėvas dukros nematė jau keturis mėnesius, tačiau teigė nenorintis toliau pyktis ir tenorintis su ja apsikabinti.

Magistratas Andrew George teisme išklausė abiejų pusių argumentus ir atmetė dukros ieškinį. Jis komentavo, kad ši byla ir tėvo kaltinimas dėl sudaužyto mobilaus telefono yra nieko daugiau, nei laiko švaistymas.

2019 09 01 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt