penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Tėvai nemoko vaikų atlikti reikalų „ant puoduko”: mokyklos priverstos samdyti „sauskelnių keitėjus”
tiesa.com
pixabay

Vis daugiau tėvų nemoko vaikų atlikti reikalų „ant puoduko” - mokykla esanti Walsall, West Midlands buvo pirmoji, kuriai teko samdyti „sauskelnių keitėjus”, nes penkiamečiai nemoka naudotis tualetu.

Situacija pasibaisėję pradinių bei parengiamųjų klasių mokytojai nusprendė apie tai prabilti viešai.

Savo pavadinimo viešinti nepanorusi mokykla Walsall, West Mids šiuo metu moka sauskelnių keitėjui, nes penkiamečiai nemoka naudotis tualetu.

Mokyklos taip pat vis dažniau prabyla apie tai, kad daugelis vaikų nebemoka patys apsirengti bei laikyti pieštukų bei stalo įrankių.

Chris Towe, Walsall savivaldybės švietimo vadovas pasakojo esąs šokiruotas iškilusios situacijos ir jau susitiko su 80-ties pradinių bei parengiamųjų klasių direktoriais aptarti šios „milžiniškos problemos”.

Šių susitikimų metu daugelis direktorių jį patikino, kad jaunieji mokiniai - dviem, o gal net trikm metais atsilikę nuo to, kaip turėtų vystytis.

Dalis negali patys praustis, palaikyti pokalbio su suaugusiuoju ar net perversti knygos lapo.

Chris Towe visuomenės informavimo grupei BBC sakė: „mes kalbame apie penkiamečius - tai yra absoliučiai nepriimtina.

Tai didžiulė problema. Iš tiesų buvau šokiruotas. Jei jie neturi paprastų įgūdžių, kaip mes galim juos mokyti?

Tai negali tęstis. Jei tai tęsis - bus tik blogiau ir blogiau. Matomai daug tėvų apleido savo pareigą parengti vaikus mokyklai”.

Pasak NHS gairių keturių metų vaikas turi gebėti naudotis tuoletu ir netyčia „neprisidaryti į kelnes, jie taip pat turi gebėti apsirengti, nusirengtim išsivalyti dantis ir laikyti knygą reikiama puse į viršų.

2019 04 10 14:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt