antradienis, rugsėjo 22 d.
Tėvai – sukluskite: tirpsta paraiškų mokyklinės vaikų uniformos paramai gauti kiekis
tiesa.com
Pixabay.com

Tūkstančiai Anglijos, Velso ir Škotijos tėvų nuo savaitgalio gali pradėti registraciją vienkartinei mokyklinei uniformai ar sportinei aprangai įsigyti skirtai paramai gauti. Pagal valstybės priimtą School Uniform Grant, tėvai gali sulaukti net iki 150 svarų siekiančios paramos.

Tai dalis Išsilavinimo akto (Education Act), pristatyto dar 1980-aisiais ir skirto padėti mažas pajamas turinčioms šeimoms lengviau paruošti vaikus naujiems mokslo metams dalis.

Škotijoje vietinė valdžia yra įpareigota nepasiturinčioms šeimoms padengti mažiausiai 100 svarų už vaiką, tuo tarpu Anglijoje tai nėra pripažintas įstatymas ir daugelis savivaldybių per pastaruosius keletą metų buvo priverstos panaikinti arba sumažinti šias pašalpas.

Šiuo metu Jorko gyventojai gali prašyti iki 70 svarų siekiančios pašalpos, tuo tarpu tie, kurie įsikūrę Islingtone, Londone gali sulaukti didesnės paramos – net iki 150 svarų.

Tiesa, kaip skelbiama Mirror.co.uk, dauguma savivaldybių iš šios schemos pasitraukė. Tai reiškia, kad anksčiau šią pašalpą gavusios šeimos dabar paramos gali ir nebesulaukti. Tarp šių savivaldybių yra Stoktonas, Kornvalis, Keimbridžšyras ir Nortumberlandas. Tuo tarpu Notingamšyre ši parama suteikiama tik šeimoms, kuriose yra specialių poreikių vaikai.

Nepaisant to, pasitikrinti, ar pretenduojate į šią paramą, verta. Kaip tai padaryti?

Įprastai užpildyti paraiškas mamos, tėčiai ar globėjai gali nuo birželio 30 d. internetu. Tačiau jei turite mažas pajamas ir jums priklauso viena iš žemiau nurodytų pašalpų, užpildyti paraiškas galite jau dabar.

Kad pretenduotumėte į pašalpą mokyklinei uniformai įsigyti, per metus turite uždirbti mažiau nei 16 190 svarų.

Kad sužinotumėte, ar jūsų savivaldybė siūlo šias pašalpas, tereikia įvesti savo pašto kodą į šį tinklalapį. https://www.gov.uk/help-school-clothing-costs

Susisiekus su savo savivaldybės darbuotojais dėl pašalpos, jums taip pat gali būti pasiūlytos kitos paramos, padengiančios vaiko kelionių išlaidas, suteikiančios nemokamą maitinimą ir kt.

Į pašalpą mokyklos uniformai įsigyti pretenduoja šeimos, kurių nariai gauna Income Support, Job seeker's allowance, Child Tax Credit, Employment Support Allowance, valstybinę pensiją (tai turi būti vienintelis pajamų šaltinis), Universal Credit ir paramą pagal Part IV of the Immigration and Asylum Act 1999.

2019 06 25 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt