penktadienis, liepos 3 d.
Tėvų pritarimu, devynmetis į mokyklą grįš kaip mergaitė
tiesa.com

9-erių metų britų berniukas Josephas Hughesas šį rugsėjį į mokyklą grįš kaip mergaitė Ellie-Jo. Šiam berniuko sprendimui pritarė ir jo šeima, – pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Josephas mėgo nešioti sukneles dar nuo mažumės, o šiais metais jis paprašė tėvų savo gimtadieniui jam padovanoti peruką. Iki šiol berniukas jautėsi gerai vilkintis mergaitiškus drabužius tik namuose, tačiau dar šį rugsėjį tikisi taip pasirodyti ir mokykloje.

Devynmečio mama noriai kalbėjosi su spauda apie savo sūnaus norus, ir teigė, norinti papasakoti šią istoriją visiems, kad paskatintų kitus. Mamos teigimu, Josephas norėjo būti mergaite dar nuo tada, kai jis buvo vos 2-ejų metų. Šiuo metu berniukas auginasi plaukus, kad kuo labiau panašėtų į mergaitę.

„Kai mano sūnus dėvi moteriškus rūbus, jis jaučiasi daug laisvesnis ir laimingesnis. Elgiasi natūraliau. Jis daug mieliau žaidžia su lėlėmis, nei su berniukais lauke futbolą. Gydytojai apžiūrėjo jį du kartus ir teigė, kad jie nieko negali padaryti. Reikia vaiką priimti tokį, koks jis yra, ir leisti jam pačiam nuspręsti, kuo jis nori būti.“  pasakojo Josepho mama.

 [470]

2015 06 20 11:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt