pirmadienis, liepos 13 d.
„Tiesa“ nepralaimi
tiesa.com

Po „Tiesos“ ir „Bombos“ komandų rungtynių, kurias rezultatu 80:70 laimėjo „Tiesa“, BLKL žurnalistė pakalbino „Tiesos“ krepšininką Evaldą Virbalą.

– Kas nulėmė pergalę šį vakarą?

– Manau, kad mūsų komanda tikrai stipri – tai ir yra pergalės priežastis. Būna, sužaidžiam geriau, būna – blogiau, bet vis tiek savo pasiekiame – laimime.

– Kokius tikslus keliate sau šį sezoną?

– Žaidžiame be pralaimėjimų, tad tikslas – pirmoji vieta.

– Ar tikėjotės, kad sezonas klostysis taip sėkmingai?

– Visada reikia tikėtis. Kartu žaidžiame jau antrus metus, o šį sezoną komandą dar sustiprino nauji pajėgūs žaidėjai. Tad aš tikrai tikėjausi sėkmingo žaidimo.

– Ką dar reikėtų tobulinti komandos žaidime?

– Net nežinau, ką reikėtų tobulinti labiausiai. Kartais būna, kad žaidimas tiesiog „stringa“. Manau, reikėtų daugiau treniruočių.

– Kaip komanda sutaria už aikštelės ribų?

– Turbūt dar geriau negu aikštelėje!

– Kaip dažnai treniruojatės?

– Su „Tiesos“ komanda treniruojamės vieną kartą per savaitę, sakyčiau, labai mažai. Tačiau dauguma mūsų komandos žaidėjų atstovauja „Lithuanian basketball club“ komandai, tad prisideda dar dvi treniruotės.

– Ką manote apie teisėjų darbą BLKL?

– Kaip sakoma, teisėjas visada teisus, tačiau kartais tikrai būna abejotinų sprendimų. Nenorėčiau sakyti, kad BLKL teisėjai yra blogi, tačiau galėtų būti ir geresni.

– Koks Jūsų žaidimo stilius?

– Esu įžaidėjas, tad mėgstu greitą krepšinį.

– Kaip vertinate komandos aukštaūgių žaidimą?

– Jie tikrai neblogai tvarkosi po krepšiu. Kartais jiems varžybos būna labai sėkmingos, bet kartais ima ir kažko pritrūksta.

– Ar skirstote savo varžovus į stiprius ar silpnus?

– Taip, be abejonės. Prieš silpnesnes komandas, kurios yra turnyrinės lentelės apačioje, žaidžiame labiau atsipalaidavę, šiek tiek trūksta nusiteikimo kovoti. Tačiau kai žaidžiame su „Klevu“ ar „Kailiais“, maksimaliai susikaupiame ir stengiamės nedaryti klaidų.

 

2010 02 15 15:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt