ketvirtadienis, liepos 9 d.
Tragiškai žuvusių broliukų tėvas rastas negyvas
tiesa.com

Jungtinę Karalystę sukrėtusi siaubinga šeimos istorija nesibaigia: metų pradžioje palaidojęs du girto vairuotojo pražudytus sūnelius mirė ir širdgėlos kamuojamas jų tėvas.

Šių metų vasario 22-ąją Coventrio mieste automobilis partrenkė 6-erių Corey Platt-May ir vos 2 metukų jo broliuką Casper’ą, kurie kartu su mama ėjo į greta namų esantį parką. Automobilis iš įvykio vietos spruko, o vaikai dėl patirtų sužalojimų neišgyveno.

Kaltininkas – anksčiau už įvairius nusižengimus teistas 53 metų Robert’as Brown’as – netrukus surastas. Vyras buvo apsvaigęs nuo alkoholio ir kokaino. Nustatyta, kad tragiško įvykio metu jo vairuojamas automobilis važiavo 61 mylios per valandą greičiu, nors toje vietoje leidžiamas greitis – vos 30 m/h.

Kaltininkui balandžio pabaigoje skirta 9 metų laisvės atėmimo bausmė.

Įvykis sukrėtė visą šalį, o jauniems berniukų tėvams tai buvo itin didelis emocinis smūgis.

„Mano širdis sudaužyta ir laikas niekada jos neišgydys. Visada jų ilgėsiuos. Tas monstriškas poelgis persekios mane kaip vaiduoklis.

Kiekvieną minutę kelyje matau jų veidus, matysiu juos visą likusį gyvenimą. Girdžiu tą garsą, kai automobilis rėžiasi į juos“, – po teismo nuoprendžio kalbėjo širdgėlos iškankintas berniukų tėvas Reece Platt-May.

Deja, ketvirtadienį pranešta ir apie jo mirtų. 30-metis vyras tą pačią dieną rastas Graikijai priklausančioje Korfu saloje, lovoje viešbučio kambaryje.

Policija patvirtino, kad mirtis nėra smurtinė. Tikslios jos priežastys paaiškės po tyrimo.

Našle likusi jo žmona augina dar du poros sūnus. Anot moters, nelaimę savo akimis regėję vaikai iki šiol sapnuoja košmarus, susijusius su broliukų žūtimi.

2018 05 18 14:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt