pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Tragiško gaisro aukų – trigubai daugiau, žmonės sudegė neatpažįstamai
tiesa.com

Penktadienį ryte Londono policija paskelbė, jog daugiaaukščio pastato gaisro aukos jau gali būti skaičiuojamos dešimtimis, ne visus sudegusius žmones bus galima identifikuoti.

Vakarinėje sostinės dalyje trečiadienio naktį užsiliepsnojusiame ir užgesintame 24 aukštų pastate tęsiamos paieškos, oficialiai jau patvirtinta apie 17 žuvusių žmonių. Tačiau baiminamasi, jog aukų skaičius gali pasiekti 60 ar net daugiau.

„Tikiuosi, kad neteks skelbti triženklio aukų skaičiaus“, – sakė sostinės policijos atstovas Stuart’as Cundy.

Policija informavo, kad ugnis aukų kūnus sunaikino neatpažįstamai, todėl kai kurių žuvusiųjų vardai gali likti amžina paslaptimi.

Pareigūnai taip pat pradėjo kriminalinį tyrimą dėl šio įvykio. Ketvirtadienį nelaimės vietoje apsilankiusi Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May pareiškė, kad visuomenė nusipelnė atsakymų.

Tačiau pražūtingo gaisro priežastys ir toliau lieka neaiškios. Spėjama, kad ugnis labai greitai išplito ir visą pastatą apėmė dėl to, kad jo išorinės sienos renovacijos metu buvo padengtos degiu plastiku.

Pastatą administruojanti Kensingtono ir Chelsea savivaldybė aiškinsis, ar jos teritorijoje nėra daugiau tokiu būdu atnaujintų pastatų.

Daugiaaukščio gaisrą vadina žmogžudyste

2017 06 16 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt