penktadienis, liepos 10 d.
Traukinio palydovė sukėlė skandalą dėl savižudybės
tiesa.com

Vakar į visuomeninio transporto chaosą patekę keleiviai buvo ištikti šoko po to, kai traukinio palydovė, anot liudijimų, sarkastiškai ir su panieka įvardino vėlavimo priežastį.

„First Great Western” (FGW) traukinių kompanija nuo pat vakar vakaro negali išsikrapštyti iš ją užliejusios kritikos lavinos. Ir tik dėl beširdžių traukinio palydovės žodžių apie kažkur ant bėgių įvykusią savižuybę.

Kaip pranešė express.co.uk ir visi didžiausi Jungtinės Karalystės naujienų portalai, traukinyje iš

Paddingtono į Plymouth moteris per garsiakalbį pasakė: „Mūsų traukiniai vėluoja, nes kažkas nebesiteikė gyventi.” (angl. Our delays are due to someone who couldn't be bothered to live anymore.)

Kaip pasakojo studentė Esmee Phillips, palydovė trumpu paaiškinimu nepasitenkino ir pridėjo: „Būtent dėl to traukiniai vėluoja. Kai kurie iš jūsų dėl to pavėlavo į jungiamiuosius skrydžius ilgajam savaitgaliui.”

Tokie traukinio palydovės žodžiai sukėlė keleivių pasipiktinimą, mat jie esą buvo pilni paniekos žuvusiam žmogui.

Kaip vakar pranešė „Tiesa”, keleiviai visoje Anglijoje vakar buvo įkalinti stotyse, nes daugelis maršrutų itin vėlavo.

Savaitgalio chaosas: uždarytos stotys ir atšaukti traukiniai

Studentė savo pasišlykštėjimą palydovės komentaru išreiškė „Twitteryje”, sakydama, kad „žodžio įniršis nė neužtenka” išreikšti tam, ką ji jaučia.

Prie merginos prisijungė ir kiti keleiviai.

Jay Young socialiniame tinkle rašė: „Tai – baisu. Vidutiniškai Jungtinėje Karalystėje per dieną bando nusižudyti bent vienas žmogus. FGW, mokykite savo personalą.”

Tačiau traukinių kompanijos atstovo komentaras apie incidentą buvo trumpas: „Iš savo darbuotojų, kurie yra apmokyti aiškiai pranešti apie vėlavimus, tikimės aukštų darbo standartų.”

2015 05 24 09:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt