antradienis, gruodžio 1 d.
Traukinyje nokautuotas keleivis policijos pagalbos nesulaukė
tiesa.com

Tarpmiestiniu traukiniu važiavęs vyras kaltina kitą keleivį jam sudavus smūgį iki sąmonės netekimo už tai, kad šis nenukėlė kojų nuo sėdynės.

Prie iš Londono traukiniu C2C su mergina važiavusio Samo Hollando priėjęs vyras liepė nukelti kojas nuo sėdynės. Nukentėjusysis atšovė, kad jo batai neliečia sėdynės medžiagos, tad kaltinamasis įsisiautėjo. Vyrų ginčui įkaitus kaltinamasis, teigiama, smogė S. Hollandui į veidą.

Nukentėjusiojo galva atsitrenkė į langą ir šis akimirksniu neteko sąmonės. Vyras parašė skundą Britų transporto policijai, tačiau pernai lapkritį užregistruota byla buvo atmesta dėl įkalčių trūkumo.

Pasidalinęs įrašu savo socialinio tinklo „Facebook" profilyje nukentėjusysis kreipėsi į traukiniu keliavusius žmones ieškodamas įvykio liudininkų. Kaip skelbia portalas standard.co.uk, S. Hollandas rašė:

„Vyras pasakė man „nusikelk savo suknistus batus nuo sėdynės", batai nebuvo ant sėdynės ir aš nesistengiau sutrukdyti kam nors ja naudotis. Traukinys nebuvo pilnas, tad aš ilsinau kojas. Paaiškinau jam, kad batai neliečia sėdynės ir pasakiau savo merginai: „Kuo šis vaikinas save laiko?".

Nukentėjusiojo teigimu, jo mergina ginčą nutraukė ir kaltinamasis nuėjo, tačiau grįžęs smogė S. Hollandui ir nokautavo jį.

Vykdant incidento tyrimą paaiškėjo, kad vaizdo stebėjimo kameros traukinyje neveikė, todėl pritrūko įrodymų. Britų transporto policija nukentėjusiajam atsiuntė laišką, kuriame teigiama, kad kaltinamasis galėjo pasielgti taip, kaip pasielgė.

„Tyrimas buvo nutrauktas todėl, kad atsižvelgiant į įrodymus bei nepriklausomo liudytojo parodymus, buvo nuspręsta, kad kaltinamasis turėjo pateisinamą priežastį elgtis taip, kaip pasielgė".

2017 03 01 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt