ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Ukrainoje sudužo karinis lėktuvas, žuvo per 20 žmonių
Alfa.lt

Под Харьковом разбился самолет Ан-26, сообщили СМИhttps://t.co/4LxdjKuI0A pic.twitter.com/9adYCgQcIr— РИА Новости (@rianru) September 25, 2020

Penktadienio vakarą Ukrainos Charkovo srityje, netoli Čugujevo miesto, sudužo karinis lėktuvas An-26. Įsirėžęs į žemę jis iškart suliepsnojo.

Pranešama, kad lėktuvu skrido Ukrainos oro pajėgų Charkovo universiteto kursantai. Pranešama, jog žuvo 22 žmonės. Tai patvirtino srities administracijos vadovas Aleksejus Kučeras.

„Preliminariais duomenimis, lėktuve buvo 28 žmonės, iš jų 7 karininkai ir 21 kursantas. Deja, 22 žmonės žuvo, du išgyveno (1 kritinės būklės), keturių likimas šiuo metu nežinomas. Meldžiamės už gyvybes, suteikiame neatidėliotiną pagalbą”, - parašė jis socialinėje paskyroje „Telegram”.

Šeštadienį į katastrofos vietą atvyks Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Žurnalistas ir „Cenzor.NET“ redaktorius Jurijus Butusovas papasakojo, kad dviem kursantams pavyko išsigelbėti.

Savo Facebook paskyroje Ukrainos žurnalistas rašo, kad du kursantai išsigelbėjo suspėję iššokti iš Čugujevo oro uoste krentančio lėktuvo. Abu nukentėjusieji yra ligoninėje, medikai kovoja dėl jų gyvybės. Skelbiama, kad išsigelbėti šokant iš lėktuvo bandė ir daugiau žmonių.

Pradėjo aiškėti ir katastrofos priežastys. Vienų šaltinių teigimu, prieš lėktuvui sudužtant pilotas per raciją pranešė turintis probelmų su varikliais. Tikėtina, kad sugedo kairysis variklis. 30-metis lėktuvo pilotas žuvo.   

2020 09 26 06:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt