antradienis, liepos 5 d.
Ukrainos ambasadorius: kiek ukrainiečių reikia nužudyti ir išprievartauti, kol Vokietija sugriežtins sankcijas?
BNS
Twitter
Andrijus Melnikas

Ukrainos ambasadorius Vokietijoje Andrijus Melnikas aštriai reagavo į Vokietijos koalicijoje kilusias diskusijas dėl galimo sankcijų Rusijai sustiprinimo, rašo „Pravda.ua“.

A. Melnikas apie tai parašė tviteryje, perskelbdamas Vokietijos užsienio reikalų ministrės Annalenos Burbock pranešimą apie galimybę sugriežtinti sankcijas Rusijai, reaguojant į Rusijos karo nusikaltimus Kijevo regione.

„Dabar pripažinkime: tam, kad šviesoforo vyriausybė (dabartinė Vokietijos koalicija) pagaliau išdrįstų toliau daryti spaudimą Rusijai ir sustiprinti tolesnes sankcijas (įskaitant dujų ir naftos embargą?), šimtai Ukrainos civilių vėl turi būti žudomi, o moterys vėl prievartaujamos. Okey“, – rašė jis.

Ambasadorius atsakė į Annalenos Burbock įrašą, kuriame Vokietijos užsienio reikalų ministrė žada reaguoti į Rusijos kariuomenės nusikaltimus.

„Šių karo nusikaltimų vykdytojai turi būti patraukti atsakomybėn. Sustiprinsime sankcijas Rusijai ir suteiksime Ukrainai dar daugiau paramos jos gynybai“, – teigė ji.

Taip Ukrainos ambasadorius sureagavo į skandalingą Vokietijos finansų ministro Christiano Lindnerio pareiškimą, kuris pasisakė prieš embargo įvedimą Rusijos energetikai.

„Sankcijos jau precedento neturinčios. Tačiau jos turi smogti Vladimiro Putino režimui ir nekelti pavojaus Vokietijos stabilumui“, – sakė jis.

Anksčiau Ukrainos ambasadorius Vokietijoje Andrijus Melnykas minėjo, kad po Rusijos invazijos į Ukrainą C. Lindneris Berlyne jam pasakė, kad Ukrainai liko „tik kelios valandos“, todėl jis nepritarė ginklų tiekimui į Kijevą ir Rusijos atjungimui nuo SWIFT.

2022 04 03 17:40
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt