trečiadienis, liepos 6 d.
Ukrainos kultūros ministras: 0 balų lenkams ir lietuviams „Eurovizijoje“ – gėda
Alfa.lt
Scanpix
Ukrainos atstovai „Eurovizijoje“ „Kalush Orchestra“.

Ukrainos kultūros ministras Oleksandras Tkačenka sekmadienį savo feisbuko paskyroje išplatino pranešimą. Jame sukritikavo Ukrainos žiuri, kuri „Eurovizijos“ finale neskyrė balų Lietuvos bei Lenkijos atstovams.

„Noriu kreiptis į mūsų artimiausius draugus Europoje ir išsakyti savo asmeninę nuomonę dėl Ukrainos žiuri įvertinimo. 0 balų jokiu būdu neatspindi tikrojo požiūrio į jus, mūsų artimiausius draugus Europoje.

Britai tikrai šauniai pasirodė, tačiau nevertinti lenkų ir lietuvių – gėda. Todėl Ukrainos žmonės jums siunčia 12 balų“, – rašoma kultūros ministro išplatintame pranešime.

Ministras priduria, kad nors konkursas nėra politinis, jis atskleidžia tikrąją draugystę, bendras vertybes ir palaikymą visose sferose tarp įvairių tautų:

„Mielos lenkų ir lietuvių tautos, mes esame tokie dėkingi jums, mūsų pergalė yra bendra. Tiek „Eurovizijoje“, tiek ir ta, kurią pasieksime prieš okupantą“, – rašoma feisbuke.

Kultūros ministro pranešimą galite skaityti čia.

Primename, jog „Eurovizijos“ finalo metu Ukrainos žiuri Lietuvos ir Lenkijos atlikėjams neskyrė nė vieno balo. Tuo metu paviešinti žiūrovų balsai parodė, kad ukrainiečiai 12 balų skyrė Lenkijai, 10 – Lietuvai.

2022 05 15 19:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt