trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Už seksualinį priekabiavimą nubaustas paauglys ir toliau laiką leidžia su nukentėjusiąja
tiesa.com
Pixabay.com

Paauglys, nubaustas už lytinį priekabiavimą prie bedraklasės, ir toliau mokosi toje pačioje mokykloje, kaip ir jo auka. 15-metis buvo pripažintas kaltu dėl dviejų seksualinio priekabiavimo atvejų, kai netinkamu jo elgesiu, nepadoriais prisilietimais pasiskundė viena mergina, rašo Metro.co.uk.

Paaugliui buvo skirtas apribojimas, draudžiantis artintis prie merginos, jo pavardė atsidūrė seksualinių nusikaltėlių sąraše, tačiau vaikinas ir toliau mokosi toje pačioje mokykloje, kaip ir nukentėjusioji.

Mergina teigė apsimetanti, kad jo nėra, tačiau paauglės šeima ne kartą kreipėsi į mokyklos atstovybę, kad 15-metis būtų iš jos išmestas.

„Manau, kad tai turėjo būti padaryta tą pačią dieną, kai jis buvo pripažintas kaltu. Jam neturėtų būti leista artintis prie mano dukros ar kitų merginų. Kasdien nerimauju dėl jos saugumo. Nemanau, kad vaikinas buvo tinkamai nubaustas“, – sakė nukentėjusiosios motina.

Esekse esančios mokyklos atstovai tikino padarę viską, ko iš jų buvo reikalauta.

Šis šokiruojantis įvykis dar kartą įrodė, kad seksualinis priekabiavimas britų mokyklose vis dar yra didelė problema. „BBC“ gauti duomenys atskleidė, kad nuo 2015-ųjų iki 2017-ųjų iš viso buvo užregistruoti net 6289 seksualinio priekabiavimo atvejai klasėse, mokyklose ar jų teritorijose. Tokių atvejų per tuos dvejus metus padaugėjo daugiau nei 60 proc.

„Buvo žinoma, kad tas berniukas „labai mėgo“ liestis prie mergaičių. Jis ėmė komentuoti mano išvaizdą, liesti kojas ir kitas kūno vietas. Vėliau jis ėmė siekti mano sijono, čiupinėjo krūtinę, nors ir liepiau jam liautis. Norėjau pabėgti, tačiau jaučiausi taip, kad nieko negaliu padaryti. Buvau bejėgė“, – pasakojo nukentėjusioji.

2019 02 21 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt