šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Užpuolikai nebeturi jokių ribų: vakar, Oxforde, jauna mama prie parduotuvės buvo padurta savo mažamečio vaiko akivaizdoje
tiesa.com
twitter nuotrauka

Britanijoje toliau siautėjant peiliais apsiginklavusių užpuolikų bangai jauna mama prie maisto prekių parduotuvės Co-op buvo padurta ir palikta gulėti kraujo baloje savo mažamečio vaiko akivaizdoje.

Užpuolimas vakar įvyko Headingtone, Oxforde, 15:10 vietos laiku. Moters patirti sužalojimai - sunkūs, ji gydoma ligoninėje.

Vyksta ją užpuolusio vyriškio paieška, neatmetama ir versija, kad jis auką galėjo pažinoti.

Šokiruoti liudininkai pasakojo, kad po užpuolimo ant grindinio telkšojo kraujo balos, stovėjo bent 9 policijos ekipažai.

Šalia esančios mėsinės darbuotojas pasakojo: „atėjau į darbą, o ten jau buvo policija. Pamačiau automobilių aikštelėje ant grindinio gulinčią merginą. Paramedikai zujo apie ją, kiek mačiau, ji nebuvo praradusi sąmonės, tačiau viskas buvo labai blogai.”

Policija vykdo užpuoliko paiešką, pasak liudininkų vyras - juodaodis, masyvaus sudėjimo, trumpų, tamsių plaukų. Sakoma, kad jis dėvėjo žalios spalvos striukę ir treningus.

Visų liudininkų ir informacijos apie įvykį turinčių asmenų prašoma susisiekti su vietos policija trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas 784 12/3.

Per pastarąsias 2 savaites Didžiojoje Britanijoje mirtinai subadyti 12 žmonių.

Šiais metais tokia mirtimi mirė jau 42 žmonės.

2019 03 13 09:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt