trečiadienis, sausio 27 d.
Vagystės Londone pasiekė piką
tiesa.com

Praėjusiais metais Londone iš keliaujančiųjų kišenvagiai ir vagys pasisavino daugiau nei 13 milijonų svarų vertės nuosavybės. Policijos duomenimis, dažniausias nusikaltėlių taikinys yra jaunos moterys, – pranešė standard.co.uk.

Statistikos rezultatai rodo, kad per praėjusius 12 mėnesių vagysčių skaičius Londone išaugo 9 proc. Daugiau nei 11 tūkst. nusikaltimų įvykdyta prieš moteris, 5820 – vyrus.

Aštuonis milijonus svarų bendrosios pasisavintos nuosavybės vertės sudaro mobilieji telefonai. Antroje pozicijoje yra grynieji pinigai (1,8 mln. svarų), taip pat laikrodžiai (daugiau nei 667 tūkst. svarų), piniginės ir rankinės ( beveik 400 tūkst. svarų) bei nešiojamieji kompiuteriai (apie 212 tūkst. svarų).

Didžiausas vagysčių skaičius užfiksuotas Westminsterio rajone, taip pat Islingtone ir Camdene. Saugiausiomis laikomos Sutton, Bexley ir Richmond gyvenvietės.

Westminsterio Policija Kalėdų sezonu suregė operaciją, pavadinimu „Operation Blizzard”, kurios dėka tikimasi sumažinti vagysčių skaičių bei su nusikaltėliais kovoti efektyviau. Taip pat policijos pareigūnai ragina Londono gyventojus keliaujant įsitikinti, kad jų rankinės/kuprinės/lagaminai yra užsegti visą laiką, išlikti budriems viešose vietose, ypatingai naudojantis mobiliuoju telefonu, bei susiplanuoti vėlyvas keliones į namus iš anksto naudojantis taxi pagalba.

2015 12 15 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt