sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Vaiką pražudžiusi vairuotoja atsipirks pora šimtinių
tiesa.com

Paskelbta bausmė moteriai, kuri vairuodama kalbėjosi telefonu ir partrenkė mažametį vaiką, kuris dėl patirtų sužalojimų mirė. Bausmė kaltininkei žmones supykdė.

Amy Asker vairuojamas automobilis „Ford Mondeo“ 2014 metų gruodį Rytų Anglijoje, Kings Lynn’e partrenkė 7 metų Sethą Dixoną. Vaikas netrukus mirė.

Įvykio liudytojų teigimu, moteris tuo metu kalbėjosi mobiliojo ryšio telefonu. Tai buvo įrodyta teismo proceso metu. A. Asker teisinosi, kad buvo įjungtas telefono garsiakalbis, nes laisvų rankų įrangos mašinos salone nebuvo. Ji teigė važiuojamojoje dalyje nepastebėjusi berniuko. Nustatyta, kad tądien ji vairuodama iš viso telefonu kalbėjo lnet 7 kartus.

Šiomis dienomis kaltininkė sulaukė atpildo, kuris šokiravo kai kuriuos proceso stebėtojus – bylą išnagrinėjęs teismas moteriai už neatsargų vairavimą skyrė 90 £ baudą bei 5 baudos balus, įpareigojo padengti 100 £ teismo išlaidų.

Labdaros organizacijos, kovojančios už saugumą kelyje vadovė Alice Bailey pasmerkė šį teismo sprendimą, ji teigė visomis išgalėmis sieksianti, kad vyriausybė uždraustų vairuotojams naudoti telefonus.

Žuvusio vaiko mama į nuosprendį reagavo santūriau.

„Manau, kad mintys, su kuriomis ji turės gyventi visą likusį savo gyvenimą yra daug didesnė bausmė nei kalėjimas. Tikiuosi, kad šis įvykis privers susimąstyti kitus vairuotojus ir gerai pagalvoti prieš naudojant telefoną vairuojant, apie galimas pasekmes“, – kalbėjo moteris.

2016 05 28 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt