pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Vaiką už rankos laikiusi moteris nustūmė moteriškę po Londono autobuso ratais
tiesa.com
Metropolitan Police nuotrauka

Londono Metropolitano Policija pasidalino CCTV įrašais bei nuotraukomis, kuriuose užfiksuota, kaip Vauxhall Bridge už rankos mažametį vaiką laikanti moteris pastumia kitą moterį po autobuso ratais. Policija tikisi, kad visuomenė padės jiems atpažinti šią užpuolikę.

Dienraštyje standard.co.uk rašoma, kad ataka nebuvo išprovokuota, tačiau į šeštą dešimtmetį įkopusi auka Pimlico esančioje parduotuvėje Tesco buvo įsivėlusi į žodinį konfliktą.

CCTV įraše matyti, kad moteris laukia prie perėjos, o už jos priėjusi kita moteris staiga pastumia ją po pajudėjusiu autobusu.

Metropolitan Police nuotrauka

Nors incidentas įvyko dar pernai metų gegužę, į visuomenę pagalbos policija kreipėsi tik šiandien.

Auka patyrė daugybinius sužalojimus, tokius kaip praskelta galva, smarkiai sutrankytos bei apibrozdintos kojos, bet pavojus jos gyvybei negrėsė. Policija taip pat pridėjo, kad auka patyrė stiprią emocinę traumą.

Policija paviešino ir įtariamosios nuotrauką, jie siekia moterį apklausti.

Metropolitan Police nuotrauka

Detektyvė konstablė Samantha Edwards, vadovaujanti šiam tyrimui sakė: „Tai buvo neišprovokuotas užpuolimas, kuris galėjo pasibaigti daug skaudžiau. Jeigu atpažinote šią moterį nedelsdami susisiekite su policijos pareigūnais”.

Informacijos apie šį įvykį galintys suteikti žmonės yra prašomi susisiekti su Sunkių Nusikaltimų skyriumi Westminsteryje, tą galima padaryti paskambinus trumpuoju numeriu 101 arba socialiniame tinkle twitter siunčiant žinutę @MetCC. Anoniminis numeris 0800 555 111.

2019 03 27 12:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt