ketvirtadienis, liepos 9 d.
Vaikai Anglijos mokyklose mokysis susispaudę
tiesa.com

Nemaža dalis mokyklų Anglijoje, ypač sostinėje Londone, nebesusitvarko su vis augančiais mokinių srautais, kuriuos lėmė išaugę imigracijos mastai ir kūdikių bumas, rašo „Dailymail“.

Šią savaitę prasidėsiantys mokslo metai bus didelis galvos skausmas daugeliui mokyklų, kurios stengsis sutalpinti didžiulius kiekius naujų mokinių. Tam reikalui vasarą buvo bandoma suspėti pastatyti papildomų klasių, o nespėjusios to padaryti mokyklos, planuoja vaikus mokyti laikinose klasėse, kurios bus įkurtos išnuomotose patalpose.

Siekiant patenkinti išaugusį mokyklų poreikį, formuojamos klasės, kuriose mokysis daugiau nei 30 mokinių. Taip pat kai kurios mokyklos iš viso talpins net virš tūkstančio ir daugiau mokinių. Kai kurių mokyklų aikštelės ir poilsio zonos taip pat naudojamos naujų priestatų statybai, kur galėtų būti įkurtos naujos klasės.

Šiuo metu Anglijoje maždaug vienas iš dešimties pradinių mokyklų mokinys nepatenka į pageidaujamą mokyklą. Dar maždaug 20 tūkst. mokinių lanko pirmas pasitaikiusias mokyklas, nes tiesiog nepateko nei į vieną pageidaujamą mokyklą.

2013 09 04 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt