šeštadienis, liepos 4 d.
Vaiko su išnirusia koja nevežė pas gydytoją, nes tėvai turėjo nusipirkę bilietus į teatrą
tiesa.com

Iš šono atrodanti kuriozinė situacija lėmė tai, kad kūdikis šešias paras praleido didžiuliuose skausmuose, kai tėvai jo neskubėjo vežti į ligoninę, kuomet šis nukrito nuo lovos ir jam pradėjo tinti koja.

Mama teisme pasakojo, kad vaiką trumpam paliko kambaryje vieną ir net nemanė, kad jis pajudės, tačiau besimuistydamas mažylis nukrito ir pradėjo verkti. Tėvas tuo metu buvo darbe. Visgi nuraminus mažylį mama jo neapžiūrėjo ir toliau darė savo darbus.

Kūdikiui kasdien darantis vis neramesniam po 6 dienų tėvai nusprendė jį išmaudyti ir pamatė, kad jo dešinė kojytė smarkiai sutinusi ir judinant ją vaikui skauda.

Visgi tėvai jo neskubėjo vežti į ligoninę, nes nenorėjo praleisti renginio „Disney on Ice“ į kurį turėjo eiti kitą dieną. Vėliau tėvai teisinosi, kad jiems bilietai brangiai kainavo, todėl vertėjo vaiką versti kentėti, negu prarasti 40 svarų sterlingų.

Teismas greičiausiai pripažins tiek vyrą, tiek moterį kaltais dėl atsainaus elgesio su kūdikiu ir nepriežiūra. Kokios dydžio bausmė jiems bus skirta, kol kas neaišku.

2018 03 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt