pirmadienis, sausio 18 d.
Vaikų teatro autobusiuką nuvaręs lietuvis atsidūrė už grotų
tiesa.com
Socialiniai tinklai
Darius Diminskas

Nuteistas lietuvis, prisidėjęs prie vaikų teatro autobusiuko vagystės.

34-erių Darius Diminskas iš Eaglesthorpe, Peterborough, atliko „pagrindinį vaidmenį“ „Dear Zoo“ vaikų teatro autobusiuko vagystėje balandžio mėnesį Peterborough mieste. 

Ant transporto priemonės šono buvo nupieštas liūtas – pagrindinis knygos tokiu pat pavadinimu herojus, o jos viduje buvo begalė dekoracijų ir pasirodymams reikalingų daiktų, taip pat varlės ir beždžionės kostiumai, kurių vertė didesnė nei 41 tūkst. svarų.

Autobusiukas buvo nuvarytas balandžio 27 d. nuo Dogsthorpe Road, Peterborough. Juo buvo važiuojama link A1 kelio. Vėliau buvo pašalintas transporto priemonėje buvęs sekimo prietaisas ir uždėti suklastoti registracijos numeriai.

Dar du autobusiukai buvo nuvaryti gegužės 8 d. iš New Road ir Palmerston Road, Woodstono. Jie priklausė stikliams, tad autobusiukuose buvo daug vertingos technikos ir darbo įrankių. 

Iš jų taip pat buvo pašalinti sekimo prietaisai ir uždėti suklastoti numeriai.

Transporto priemonių vagystes tyrę pareigūnai D. Diminsko asmeninį automobilį susiejo su nuvarytais autobusiukais, o jo namuose rado nemažai automobilių raktelių, numerių, GPS sekimo prietaisų, registracijos dokumentų, priklausančių keliems automobiliams.

Taip pat buvo rastas elektrinis darbo įrankis ir vežimėlis maišams krauti, priklausantys nukentėjusiems asmenims.

Deja, bet „Dear Zoo“ autobusiukas ir jame buvę daiktai taip ir nebuvo rasti.

Birželio 26 d. D. Diminskas nuteistas dviem metams ir keturiems mėnesiams už grotų. Peterborough Karūnos teisme jis pripažino kaltę.

„Diminskas iš pradžių neigė prisidėjęs prie vagysčių, bet vėliau sakė, kad jo du vyrai paprašė namo parvaryti transporto priemones už nedidelį atlygį, – sakė bylos prokuroras Craigas Trevoras. – Mūsų tyrimas atskleidė, kad Diminskas buvo pagrindinis veikėjas šiose vagystėse skirtngose apygardose. Aukos ne tik liko be transporto priemonių, bet ir neteko vertingų darbo įrankių ir įrangos. „Dear Zoo“ savinininkai buvo priversti atšaukti turą, dėl ko jie neteko tūkstančių svarų.“

2019 07 08 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt