antradienis, rugsėjo 29 d.
Vairuotojų ir dviratininkų karas Londone tęsiasi
tiesa.com

Penktadienį ryte Londono centre užfiksuotas agresijos atvejis gatvėje: savo pyktį taksi automobilio vairuotojas jėga išliejo ant dviratininko.

Visa tai įvyko apie 8 val. Oxford gatvėje. Juodo taksi kompanijos „Mercedes“ vairuotojas iššoko iš automobilio, pribėgo prie dviratininko ir sviedė jį ant grindinio. Vyras taip elgėsi minios akivaizdoje ir nepaisė aplinkinių bandymo jį sulaikyti.

Pargriovęs dviratininką vairuotojas grįžo į automobilį ir nurūko savais keliais.

Liudininkų teigimu, dviratininkas rimčiau nenukentėjo, tik skundėsi, jog skauda petį. Jis sakė, kad nėra reikalo dėl šio incidento trikdyti policijos. Vėliau Londono policijos atstovas „Evening standart“ patvirtino, kad pranešimas apie tai negautas.

Toks agresijos protrūkis – vienas iš daugelio Londone. Dviračiais galima važiuoti tik Didžiosios Britanijos sostinės gatvėmis, o tai neretai pykdo kitų transporto priemonių vairuotojus, tad neretai jie savo pyktį išlieja ant dviratininkų.

Užfiksuotas ne vienas atvejis, kai automobilių vairuotojai tyčia kliudo dviračius. Be to, Londone dviratininkų žūtis – ne kasdienis, bet gana dažnas reiškinys.

2016 01 29 12:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt