antradienis, rugsėjo 27 d.
Vaizdai po sprogimų Kryme džiugina širdį
Alfa.lt
BNS
Scanpix
Sprogimai privertė poilsiautojus anksčiau pabaigti atostogas aneksuotame Kryme.

Galingi sprogimai Rusijos karinių oro pajėgų bazėje aneksuotame Krymo pusiasalyje padarė ne tik didžiulių nuostolių, bet ir sukėlė paniką Kryme. Bent taip rodo socialinėje medijoje paplitę vaizdai.

Incidentas Sakų kariniame aerodrome įvyko antradienį, Maskvos karo Ukrainoje 167-ąją dieną. Sakų bazė buvo naudojama rengiant Rusijos aviacijos smūgius Ukrainos pietinėje dalyje.

Rusijos gynybos ministerija vėliau pranešė, kad per incidentą „detonavo keletas aviacijos sprogmenų“, bet teigė, kad žmonės nenukentėjo ir kad tai nebuvo ataka. Trečiadienį vis dėlto pranešta apie 13 žuvusiųjų.

Socialiniuose tinkluose paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti poilsiautojai, bėgantys iš netoliese esančio paplūdimio, ties horizontu iškilus didžiuliams grybo pavidalo dūmų debesims. Vėliau nufilmuotos automobilių spūstys esą išvažiavime iš Krymo.

Jeigu būtų patvirtintas faktas, kad bazei smogė ukrainiečiai, tai būtų pirmoji žinoma didelė ataka prieš Rusijos kariuomenę Krymo pusiasalyje, kurį Maskva aneksavo 2014 m.

Krymo uostamiestyje Sevastopolyje veikiantis Rusijos Juodosios jūros laivyno štabas praėjusį mėnesį buvo atakuotas nedidelį sprogstamąjį užtaisą skraidinusio drono. Dėl to incidento buvo kaltinami ukrainiečių diversantai.

2022 08 10 16:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt