antradienis, rugpjūčio 4 d.
Vaizdo įrašas – įrodymas, kodėl svarbu atkreipti dėmesį į „akląją zoną“
tiesa.com
Twitter.com

Thames Valley policijos pareigūnai socialiniame tinkle paviešino kraupios ir itin tragiškai pasibaigti galėjusios avarijos vaizdo įrašą. Jame įamžinta vilkiko ir lengvojo automobilio, atsidūrusio taip vadinamoje „aklojoje zonoje“, susidūrimas.

Kitame automobilyje įtaisytos vaizdo stebėjimo sistemos užfiksavo, kaip vilkiko vairuotojas Zbigniewas Kaczorowski (55), prieš parodydamas posūkio signalą, iš trečios greitkelio juostos rikiuojasi į antrą.

Tačiau vairuotojas neįsitikino, ar jo „aklojoje zonoje“ nėra kito automobilio. Ten tuo metu buvo baltos spalvos Volkswagen markės transporto priemonė, kurią sunkesnis vilkikas nustumia ant žolės.

Ant važiuojamosios kelio dangos pabyra lengvojo automobilio dalys. Jei to dar nebūtų gana, į jau sumaitotą automobilį trenkiasi kitas vilkikas. Pastarasis bandė stabyti, tačiau laiku to padaryti nespėjo.

Laimei, du baltame automobilyje buvę žmonės stipriai nenukentėjo, o vilkiko vairuotojas Z. Kaczorowski nepatyrė jokių sužeidimų.

[TW=https://twitter.com/ThamesVP/status/1107214993852764160]

Vilkiko vairuotojas iš Lenkijos sulaukė bausmės. Jam uždrausta metus vairuoti bet kokią transporto priemonę. Jis taip pat turės sumokėti 207 svarus sterlingų baudos.

Thames Valley pareigūnai vaizdo įrašu pasidalijo norėdami perspėti vairuotojus apie neatidaus vairavimo pasekmes. Norėdami lenkti, persirikiuoti ar daryti posūkį ir nepatikrinę, ar jūsų „aklojoje zonoje“ nėra kitos transporto priemonės, jūs rizikuojate savo ir kitų žmonių gyvybėmis.

2019 03 18 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt