trečiadienis, sausio 27 d.
Vakarų Londone siaučiantis įsilaužėlis gasdina turtingus gyventojus
tiesa.com

Vakarų Londono gyventojai pastarasias savaites gyvena su nerimu. Aplinkiniuose prabangiuose rajonuose siaučia vagis, kuris į būstus įsilaužia nakčia, kai juose ramiai miega šeimininkai.

Kol kas neatpažintas vyras taikosi į brangius juvelyrinius dirbinius ir kitas vertybes, kurios dažnai turi didelę sentimentalią vertę nukentėjusioms šeimoms.

Viena šio asmens apvogta auka už atgautą, įsilaužėlio pavogtą motinos sužadėtuvių žiedą viešai siūlo 40 tūkst. svarų sterlingų atlygį.

Policijos pareigūnai trečiadienį išplatino įsilaužėlio nuotraukas, kurias įamžino vieno iš aukų namuose buvusios stebėjimo kameros.

[9827] 

Vagiui nakčia įsilaužus į vieną iš prabangių nuosavybių ir suveikus pavojaus signalizacijai, šeimos auklė su vaikais slėpėsi tualete tol, kol atvyko policijos pareigūnai.

Policija teigia, kad pastarosiomis savaitėmis nusikaltėlis apiplėšė net penkis prabangius namus.

Pareigūnų manymu, nusikaltimų banga prasidėjo šių metų kovo 3 d., kai neatpažintas vyras apiplėšė keturių aukštų nuosavybę Argyle gatvėje, Kensingtono rajone. Tuo metu šeima vakarieniavo pirmame namo aukšte.

[9828] 

„Jis nebijo įsilaužti, kai namuose yra žmonių. Tačiau norime pabrėžti, kad jis imasi visų atsargumo priemonių nebūti pastebėtas ir iki šiol dar nieko nesužeidė”, - apie įsilaužėlį kalbėjo detektyvė konsteblė Eve Kelly.

Jeigu turite bet kokios informacijos apie vagystes arba atpažįstate nusikaltėlį, policija prašo nedelsiant susisiekti telefonu 020 8246 0122 arba anonimiškai 0800 555 111.

2018 05 16 12:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt