šeštadienis, liepos 11 d.
Valdžia sulaukė kritikos dėl keisto dvigubų geltonų linijų piešimo
tiesa.com
Twitter.com, Wales Online

Vietiniai Aberystwyth miesto gyventojai piktinasi keistu apskrities valdžios sprendimu aplink stovinčius automobilius nupiešti dvigubas geltonas linijas.

Pamatę atliktą darbą, žmonės ir verslininkai ėmė reikšti kritiką miesto valdžiai.

Johnas Evansas, South gatvėje, kurioje ir buvo užfiksuotas šis įvykis, esančių svečių namų savinininkas tokį elgesį pavadino „visiškai neįtikėtinu“.

„Pirmą savaitę linijos buvo nupieštos tik prie automobilių kampų, nes prie šaligatvio buvo pastatyta daug transporto priemonių. Vėliau, po poros dienų, toje pačioje vietoje stovėjo jau kiti automobiliai. Dvigubos geltonos linijos buvo nupieštos jau kitose vietose, – sakė jis. – Lyginant su tai, chaosas dėl „Brexit“ atrodo visiškai suprantamas.“

Tačiau Ceredigiono apskrities valdžia savo veiksmus ėmė ginti teigdama, kad visi darbai bus užbaigti kuo greičiau.

Jų pranešime skelbiama, kad šiuo metu daugiau nei 200 vietų apskrityje yra atliekami kelio žymėjimo darbai ir dėl prašymų nestatyti automobilių nepaisymo teko darbus šiek tiek pakoreguoti.

Trumpos dvigubos linijos nupieštos buvo tam, kad atkreiptų vairuotojų dėmesį ir kitą kartą toje vietoje automobilio jie nestatytų. Deja, bet didžioji dauguma vairuotojų perspėjimų nepaiso. 

2019 05 03 09:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt