sekmadienis, gegužės 31 d.
Valentino dienai pardavinėjamuose klastotuose kvepaluose – šlapimas
tiesa.com
Pixabay.com

Jei norite nustebinti savo mylimą žmogų, nepirkite jam suklastotų garsių dizainerių kvepalų ar prabangių makiažo priemonių, nes jų sudėtyje gali būti labai daug bolgų dalykų. Po to, kai viename klastotų kvepalų fabrike Londone buvo atlikta krata ir konfiskuota daugiau nei 500 produktų, kurių vertė – 40 000 £, policija išplatino viešą pranešimą. Jame rašoma, jog netikruose produktuose, jų padirbiniuose rasta labai pavojingų ir net nuodingų medžiagų, tokių kaip cianidas, arsenas, šlapimas ir net žiurkių išmatos.

„Pasikvėpinę“ tokiais kvepalais ne tik skleisite ne tokį aromatą, kokio tikėjotės, bet ir galite patirti įvairius sveikatos sutrikimus, taip pat odos sudiriginimus, patinimus, išbėrimus ir net nudegimus, rašo Metro.co.uk.

„Valentino diena – visų klastotes pardavinėjančių asmenų svajonių diena. Kadangi vienos populiariausių dovanų tuo metu būna papuošalai ir kvepalai, ne vienas mylimą žmogų nustebinti panoręs vyras ar moteris susivilioja pigesniais, tačiau kokybe gerokais prastesniais gaminiais, – sakė Londono miesto policijos Intelektinės nuosavybės nusikaltimų skyriaus vyriausioji detektyvė Teresa Russell. – Suklastotas, pigesnis makiažas ir kvepalai savo sudėtyje turi pavojingų cheminių medžiagų, net žiurkių išmatų, galinčių sukelti odos patinimus, išbėrimus ir nudegimus. Taip pat nereikėtų pasitikėti ir internete pardavinėjamais pigiais produktais, jų klastotėmis.“

Nuo tada, kai 2013-aisiais buvo įkurtas šis Intelektinės nuosavybės nusikaltimų skyrius, internete užblokuota daugiau nei 67 000 garsių dizainerių ir kūrėjų gaminių klastotes pardavinėjantys tinklalapiai.

2019 02 11 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt